30/04/2026 | Autor: Portal powiatowa.info | źródło: powiatowa.info
24 i 25 kwietnia 2026 roku w Nowej Bystrzycy rozegrano Finał Dolnośląski Drużynowych Mistrzostw w Szachach „Złota Wieża”.