aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

kotka

Znaleziono mała, czarną kotkę. Błąkała się po parkingu przy Biedronce na ul. Wałbrzyskiej. tel. kontaktowy 698 089 219.

pies

Szukam odpowiedzialnej rodziny dla psiaka. Pojawił się od dwóch tygodni błąka się po Marciszowie. Jest młody, kontaktowy, zaprzyjaźnia się ze zwierzętami i ludźmi chociaż potrzebuje czasu i czułości żeby zaufać. Jest o dziwo w miarę czysty, nie ma kleszczy no i całym sobą pokazuje jak bardzo potrzebuje atencji człowieka. - tel. 604 286 115

sunia

W sobotę (10 września br.) na granicy wsi Jawiszów i Olszyny przybłąkała się suczka (posiada brązową obrożę). Suczka jest młoda, przyjaźnie nastawiona i pełna energii i przebywa obecnie pod adresem Olszyny 1.

pies

W Marciszowie, przy ul. Nadrzecznej od kilku dni błąka się pies. Może kotś go szuka?

pies, fot. UG Kamienna Góra

Dzisiaj w nocy na teren DPS w Szarocinie przybłąkał się pies (bez obroży). Pogryzionym zwierzęciem zajmie się Gabinet Weterynaryjny "KAM-VET" z siedzibą w Kamiennej Górze, gdzie otrzyma niezbędną pomoc.

kot

Nadal poszukujemy osób zainteresowanych adopcją pozostałych 2 kotów, które obecnie znajdują się pod opieką Urzędu Gminy Marciszów. Porzucone kocięta (było 6 osobników) zostały znalezione w Marciszowie przy ul. Szkolnej w pobliżu boiska sportowego i Domu Kultury w szpalerze świerków.

 pies adopcja

Do adopcji wyjątkowy piesek rasy mix Edzio!

Marciszów, Ciechanowice

Pilnie poszukujemy właściciela psa błąkającego się w miejscowości Ciechanowice – kolonia Przybkowice. Pies ma czarno-zieloną obrożę. Właściciel lub osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela, opiekuna proszone są o kontakt z Urzędem Gminy Marciszów tel. 75 741 02 08, 75 741 02 94 (wew. 31)

psy

W pobliżu posesji Przedwojów 68B błąkają się dwa duże bezdomne psy. Jeden z psów w typie owczarka niemieckiego. Psy błąkają się razem, więc możliwe że pochodzą z jednego domu.

 koty

Morisek i Miecio to bracia, mają około 9 tygodni są zaszczepieni, odpchleni i odrobaczeni.

REKLAMA