aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Uniemyśl

Klub Przyrodników organizuje "Jarmark Przysłupowy" w Uniemyślu. Zaprasza do udziału wystawców: artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów regionalnych, kuchni regionalnej, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich. Oferuje możliwość prezentacji swoich wyrobów w przestrzeni zabytkowej karczmy sądowej.

Jarmark organizowany jest w ramach polsko-czesko-niemieckiej imprezy promującej domy przysłupowe, w którą od kilkunastu lat wpisuje się także obiekt z Uniemyśla. Część wystawienniczą poprzedzi wycieczka przyrodnicza a zakończy wspólne ognisko. Szczegóły wkrótce na plakacie.
W sprawie wystawienia swoich produktów można kontaktować się z Kamilą Grzesiak mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 504-033-370, lub Krzysztofem Kalembą mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 730-122-498.

Jarmark odbędzie się 29 maja w godzinach 13:00-20:00.

REKLAMA