aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

OSP Lubawka

Przed nami druga edycja Letniego Pikniku Strażackiego. Druhny i druhowie z OSP Lubawka serdecznie zapraszają na plac przed remizą OSP, gdzie na gości będzie czekać wiele atrakcji strażackich i nie tylko.

Piknik rozpocznie się o godz. 15:00. Na scenie zaprezentuje się wiele grup i zespołów z regionu, m.in. Orkiestra Dęta z Lubawki, Zespół Wrzos, Uniwersytet Trzeciego Wieku czy DJ Heaven Light. Całość zwieńczona zostanie dwoma koncertami. Najpierw dla publiczności zagra zespół New Place, wykonujący muzykę z pogranicza bluesa i rocka. Piknik kończyć będzie występ gwiazdy wieczoru - Konrada "Skolima" Skolimowskiego, aktora TVP znanego z serialu "Barwy Szczęścia" oraz wokalisty disco-polo.

Oprócz programu artystycznego, dla najmłodszych przewidziane są animacje i konkursy. Odbędzie się również profilaktyczny pokaz. Do dyspozycji będą dmuchane zamki i zjeżdżalnie.

Zysk z pikniku zostanie przeznaczony na doposażenie jednostki OSP Lubawka. Partnerami wydarzenia są: Gmina Lubawka, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

REKLAMA