aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. umkg

W okresie świątecznym przygotowaliśmy w Kamiennej Górze sporo atrakcji. Chcemy, aby ten czas był w mieście wyjątkowy. Spotykamy się na rynku w dniach 10 - 12 grudnia.

ŚOK

Koncertem “Kora” w wykonaniu Ralpha Kaminskiego Świdnicki Ośrodek Kultury rozpocznie kolejną edycję Świdnickich Recenzji Muzycznych. Występ odbędzie się 19 grudnia w sali teatralnej ŚOK a już w styczniu kolejne wydarzenia w ramach projektu.

opactwo.eu

Najprawdziwszy bożonarodzeniowy jarmark w duchowej stolicy Dolnego Śląska. Kilkunastu wystawców, muzyka i wyjątkowa atmosfera – w oczekiwaniu na święta spędźcie z nami weekend i znajdźcie wymarzone upominki dla swoich bliskich. Zapraszamy zarówno odwiedzających jak i wystawców.

marciszow gmina

Szanowni Mieszkańcy Gminy Marciszów
Informuję, że w dniu 26 listopada / piątek / 2021 roku o godz. 12.00 w sali narad Urzędu Gminy w Marciszowie odbędą się obrady XXXIV sesji Rady Gminy Marciszów z następującym porządkiem obrad:

 jarmark

 emeryci

Zarząd Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zaprasza wszystkich swoich członków na spotkanie przy muzyce i kawie. Wydarzenie odbędzie się w środę, 24 listopada 2021 r. w świetlicy Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Lubawce. Rozpoczęcie przewidziano na godz. 15:00.

Szlachetna Paczka

Otwarcie Bazy Rodzin Szlachetnej Paczki to moment w roku, w którym na stronie www.szlachetnapaczka.pl publikowane są historie tysięcy potrzebujących rodzin, do których dotarli wolontariusze. W tym roku baza zostanie otwarta 13 listopada (sobota) o godzinie 8 rano. Od tej chwili, przez cztery tygodnie, każdy może wejść na stronę i wybrać rodzinę, której chce pomóc. To proste! Zbierz bliskich, kolegów z pracy czy szkoły i wspólnie przygotujcie Szlachetną Paczkę, która stanie się realnym, skrojonym na miarę potrzeb wsparciem dla wybranej rodziny. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc wolontariusza.

wedka

Lubawka, Jarmark Bożonarodzeniowy

Znana jest już data VI Lubawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. W tym roku organizatorzy zaplanowali dwudniowe wydarzenie, 4 i 5 grudnia 2021 r. Szczegóły, dotyczące programu artystycznego będą prezentowane wkrótce.

Kino za Rogiem zaprasza - listopad 2021

REKLAMA