aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

zielono

Zielona Kamienna Góra zaprasza na wspólne sadzenie krzewów i kwiatów na Parkowej Górze.

Chelmsko Śląskie polonez nocą

Społeczność szkoły w Chełmsku Śląskim zaprasza na Poloneza Nocą. Występ zaplanowany jest na 10 czerwca na godzinę 22:00 oczywiście na terenie szkoły.

lubawka miszkowice

Już 28 maja 2020 r. nad Zalewem Bukówka odbędą się pierwsze w historii zawody Triathlonu dla dzieci. Zmagania będą elementem sportowych obchodów 730- lecia nadania praw miejskich Lubawce.

 skalnik

fot. SP1 Kamienna Góra

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze organizuje Festyn Rodzinny. Impreza odbędzie się 31 maja na placu i boiskach przy szkole.

PZW Kamienna Góra Miasto

Z okazji Dnia Dziecka na zbiorniku But w Kamiennej Górze odbędą się spławikowe zawody wędkarskie.

 retro ukraina

Jedną z atrakcji Kamiennogórskie Giełdy Retro będzie stoisko z tradycyjnymi przysmakami ukraińskimi.

fot. Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze

Muzeum Tkactwa zaprasza na Kamiennogórską Giełdę Retro w sobotę 21 maja. Na kamiennogórskim rynku (plac Wolności) staną rozmaite stoiska handlowe, w tym z antykami, dziełami sztuki, książkami, płytami i wyrobami rzemieślniczymi.

Uniemyśl

Klub Przyrodników organizuje "Jarmark Przysłupowy" w Uniemyślu. Zaprasza do udziału wystawców: artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów regionalnych, kuchni regionalnej, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich. Oferuje możliwość prezentacji swoich wyrobów w przestrzeni zabytkowej karczmy sądowej.

 raszow

W sobotę (21 maja) odbędzie się drugie sprzątanie Raszowa. Akcja rozpocznie się o godzinie 15 w trzech miejscach na terenie wsi.

REKLAMA