aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra, Marzymy po murze

Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze i Centrum Kultury w Kamiennej Górze zapraszają od 16 sierpnia na serię warsztatów i wydarzeń artystycznych „Marzymy po murze”. Finał zaplanowano na poniedziałek 29 sierpnia.

Makrama i szkło

W sobotę (13 sierpnia) w Domku tkaczy nr 19 w Chełmsku Śląskim odbędą się drugie warsztaty „Makrama i szkło”.

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Górska Kamiennogórska

Organizatorzy GórskiejKamiennogórskiej udostępnili mapę tzw. małej pętli, czyli trasy o długości 25 35 km i łącznym przewyższeniu ok. 2000 metrów.

Bukówka

Koło PZW Kamienna Góra "Miasto" organizuje feederowe otwarte zwody wędkarskie na Bukówce. Prowadzona będzie klasyfikacja open oraz mistrzostwa koła.

 bukowka

W najbliższą niedzielę (14 sierpnia) strażacy z OSP będą prowadzić ćwiczenia na zbiorniku Bukówka. W tym czasie korzystanie ze zbiornika dla innych użytkowników będzie utrudnione.

Kamienna Góra, Miejska Biblioteka Publiczna, Rewiry

Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze zaprasza na wernisaż wystawy "Rewiry". Wystawa została przygotowana przez Wałbrzyski Klub Fotografii i Bibliotekę pod Atlantami w ramach VI Wałbrzyskiego Weekendu Fotografii. Inspirację dla autorów zdjęć stanowiła książka "Kajś" napisana przez Zbigniewa Rokitę

Lubawka - Pocztówka z wakacji

Biblioteka w Lubawce organizuje zajęcia kreatywne "Pocztówka z wakacji". Trwają zapisy.

Jarmark Tkaczy Śląskich

Tegoroczny Jarmark został podzielony na dwa, tematyczne dni.

Bukówka, Maraton charytatywny

Wokół zbiornika Bukówka odbędzie się 24-godzinny marszobieg charytatywny. Zebrane pieniądze przekazane zostaną na dwa cele. Impreza zaplanowana jest na 9-10 września.

REKLAMA