aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

lubawka Burmistrz Miasta Lubawka uprzejmie informuje o uruchomieniu specjalnego numeru telefonu kontaktowego dla mieszkańców Gminy Lubawka, dedykowanego osobom niepełnosprawnym i seniorom, którzy nie mogą samodzielnie dotrzeć do punktu szczepień. Telefon ten został uruchomiony w dniu dzisiejszym tj. 13 stycznia 2021r. w celu umożliwienia osobom z ograniczoną mobilnością, nawiązania kontaktu w sprawie zorganizowania transportu na szczepienie, w sytuacji gdy nie mają one możliwości pojawienia się w punkcie szczepień we własnym zakresie.


Transport przeznaczony jest dla osób:
-posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami;
- mających trudności z dostępem do punktu szczepień(np. osoby starsze niemające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień) w przypadku miast poniżej 100tys. osób, gmin miejsko-wiejskich oraz wiejskich.

Wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonu: 516 319 439
oraz adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer aktywny w godzinach:
poniedziałek 7:30-17:00
wtorek-czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-14:00

REKLAMA