aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

lubawka Kończy się termin składania deklaracji do ogólnopolskiego rejestru instalacji grzewczych w budynkach mieszkalnych i niemieszkalnych- Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków

 umkg ukraina

Prawie 16 tysięcy złotych wydał urząd miasta w Kamiennej Górze na zakup najpotrzebniejszego wyposażenia do centrum pobytowego dla uchodźców przy ul. Lubawskiej.

Kamienna Góra - II przetarg - lokal mieszkalny - ul. P. Ściegiennego 18/2

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu mieszkalnego nr 2 o powierzchni 16,44 m2, położonego w budynku przy ul. Piotra Ściegiennego 18 w Kamiennej Górze.

Kamienna Góra - I przetarg - lokal mieszkalny ul. T. Kościuszki 25/5

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu mieszkalnego nr 5 o powierzchni 14,58 m2, położonego w budynku przy ul. Tadeusza Kościuszki 25 w Kamiennej Górze.

Kamienna Góra - I przetarg - lokal mieszkalny ul. Jeleniogórska 53/3

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu mieszkalnego nr 3 o powierzchni 26,92 m2, położonego w budynku przy ul. Jeleniogórskiej 53 w Kamiennej Górze.

Kamienna GóraLIV Sesja Rady Miasta odbędzie się 25 maja 2022 r. (środa) o godz. 13.00 w sali Nr 211 Urzędu Miasta, z następującym porządkiem obrad:

fot. UM Kamienna Góra

Urząd miasta w Kamiennej Górze zakupił 69 szt. narkotestów dla Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze. Zestawy kosztowały prawie 6,5 tys. złotych.

mkg odpady

Urząd miasta w Kamiennej Górze organizuje zbiórkę elektrośmieci.

 moda

11 maja w Kamiennej Górze odbędą się warsztaty artystyczne przygotowane w ramach trzeciej edycji projektu edukacyjno — ekologicznego „Moda na recykling”. Europejska Platforma Recyklingu wspólnie z uznaną projektantką mody — Anną Kubisz odwiedzi Centrum Kultury w Kamiennej Górze.
O godz. 11 rozpoczną się warsztaty mody recyklingowej. Kamienna Góra jest jedynym dolnośląskim miastem biorącym udział w tegorocznej edycji.

Kamienna Góra - lokal mieszkalny - ul. Mickiewicza 10 - III przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu mieszkalnego nr 6 o powierzchni 14,69 m2, położonego w budynku przy ul. Adama Mickiewicza 10 w Kamiennej Górze.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA