aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. UM Kamienna Góra

12 października oraz 16 listopada 2022 r. w Kamiennej Górze odbędzie się akcja zbiórki odpadów ogrodowych.

UM Kamienna Góra, programy profilaktyczne

Miasto Kamienna Góra zaprasza mieszkańców do udziału w programach profilaktyki zdrowotnej. Uczestnictwo jest bezpłatne.

fot. UM Kamienna Góra

Uczniowie klas trzecich z kamiennogórskich szkół podstawowych wzięli dziś udział w profilaktycznym programie onkologicznym - Akademia Doktora Pieprzyka. Spotkanie zorganizował wydział promocji i polityki społecznej w urzędzie miasta. Widowisko obejrzała prawie setka dzieci.

Kamienna Góra - lokal mieszkalny Kościuszki 20/8 - I przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu mieszkalnego nr 8 o powierzchni 48,45 m2, położonego w budynku przy ul. Tadeusza Kościuszki 20 w Kamiennej Górze.

Kamienna Góra - mieszkanie - ul. Mickiewicza 10/6 - I przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu mieszkalnego nr 6 o powierzchni 14,69 m2, położonego w budynku przy ul. Adama Mickiewicza 10 w Kamiennej Górze.

Kamienna Góra - mieszkanie - ul. Waryńskiego 66/2 - I przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu mieszkalnego nr 2 o powierzchni 35,80 m2, położonego w budynku przy ul. Tadeusza Kościuszki 66 w Kamiennej Górze.

Kamienna Góra - mieszkanie - ul. Waryńskiego 36/8 - I przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu mieszkalnego nr 8 o powierzchni 25,47 m2 i przynależnymi do niego pomieszczeniami: kuchnia o pow. 11,59 m2, łazienka o pow. 2,92 m2, piwnica o pow. 4,58 m2, położonego w budynku przy ul. Ludwika Waryńskiego 36 w Kamiennej Górze.

fot. UM Kamienna Góra

Miasto Kamienna Góra będzie organizowało co miesiąc mobilną zbiórkę odpadów wielkogabarytowych.

SanikomW związku z awarią dzisiaj (czwartek, 22 września) do godzin popołudniowych w Lubawce przy ulicach Karnonoskiej i Cmentarnej oraz w Bukówce będą przerwy dostawy wody.

Po zakończeniu prac może wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody. 

fot. UM Kamienna Góra

Bazar rolny na targowisku w Kamiennej Górze, w każdy piątek i sobotę od godz. 7 do 13.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA