aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. UM Kamienna Góra

Rozstrzygnęliśmy głosowanie nad Budżetem Obywatelskim 2022. W tej edycji kamiennogórzanie oddali w nim ponad 1200 głosów.

Czyste Powietrze - spotkanie w Lubawce

Gmina Lubawka przystępuje do działań związanych z Programem „Czyste Powietrze”!

Już wkrótce w Urzędzie Miasta zostanie uruchomiony punkt konsultacyjno-informacyjny Programu.

jarmark

Burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz z Marcinem Krzyżanowskim, wicemarszałkiem województwa dolnośląskiego

Kamienna Góra rozpoczyna kolejny program prozdrowotny skierowany do mieszkańców miasta. Tym razem zajmiemy się profilaktyką i wczesnym wykrywaniem nowotworów złośliwych dolnego odcinka przewodu pokarmowego u kobiet i mężczyzn.

Kamienna GóraXLVI Sesja Rady Miasta odbędzie się 27 października 2021 r. (środa) o godz. 13.00 w sali Nr 211 Urzędu Miasta, z następującym porządkiem obrad:

Kamienna GóraUrząd miasta w Kamiennej Górze podpisał umowę na budowę nowoczesnej toalety nad kamiennogórskim Zalewem. Inwestycja ma zostać zrealizowana w trybie zaprojektuj i wybuduj. Publiczny sanitariat zostanie ustawiony na promenadzie spacerowej.

lubawka Informujemy, że od stycznia 2021 roku Urząd Miasta Lubawka wystawia zaświadczenia w ramach programu „Czyste Powietrze”.

Opieka wytchnieniowa - edycja 2022

MIEJSKO - GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LUBAWCE ogłasza nabór wniosków do Programu „Opieka wytchnieniowa - edycja 2022”

umkg czyste powietrzeStartujemy z programem „Czyste Powietrze” w Kamiennej Górze. Zapraszamy mieszkańców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 25 października o godz. 16:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury przy ul. Kościuszki 4 w Kamiennej Górze.

 kondolencje

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA

ds21