aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Ruch Marka Materka

Ruch Marka Materka zapowiedział samodzielny start w jesiennych wyborach parlamentarnych. Podczas konferencji prasowej przed Sejmem Rzeczypospolitej Polskiej, lider Ruchu potwierdził, że partia wystawi listy we wszystkich okręgach na terenie naszego kraju. W Warszawie zaprezentowano także 23 postulaty z programu wyborczego.

Marek Materek, Patryk Straus

Na zaproszenie Patryka Strausa wójta gminy Kamienna Góra w Centrum Kultury odbyło się spotkanie z Markiem Materkiem liderem Ruchu Marka Materka, który zapowiada start w zbliżających się wyborach parlamentarnych.

wybory

Marek Materek na swoim facebookowym profilu zaprezentował koordynatorów z Dolnego Śląska. Podział zgodny jest z podziałem województwa na okręgi w wyborach do Sejmu.

Kamienna Góra, Piotr Borys, Iwona Krawczyk

Poseł Piotr Borys spotkał się ze swoimi sympatykami w biurze poselskim w Kamiennej Górze. Namawiał do obywatelskiej aktywności przed wyborami parlamentarnymi.

fot. materiały prasowe

- Chcemy przełamać model niedoskonałości państwa polskiego. To ruch samorządowy pokazuje, że można to przełamać - powiedział, otwierając konferencję programową Ogólnopolskiej Federacji Bezpartyjnych i Samorządowców Robert Raczyński, prezydent Lubina. Samorządowcy z całej Polski zrzeszeni w Federacji spotkali się we Wrocławiu, by opracować program swojego ugrupowania.

Bezpartyjni Samorządowcy

Poparcie na poziomie 6 do 8 procent mogą uzyskać Bezpartyjni Samorządowcy w wyborach do Sejmu RP - taki przekaz padł na konferencji prasowej zorganizowanej w tym tygodniu. Ugrupowanie, które powstało na Dolnym Śląsku ma jasny cel: trzeba zacząć słuchać głosu samorządowców w parlamencie.

REKLAMA