aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra - kandydaci - PiS

PiS ma ambitne założenia dotyczące liczby uzyskanych w październikowych wyborach mandatów. Celem jest utrzymanie 3 mandatów senatorskich, jednego z nich broni Krzysztof Mróz, oraz uzyskanie 8 mandatów do Sejmu, w tej chwili w okręgu jeleniogórsko-legnickim PiS ma 6 posłów.

 

Senator uważa, że Polacy pozytywnie ocenią cztery lata rządów PiS, które doprowadziły do najniższego w historii bezrobocia oraz rekordowego wzrostu gospodarczego. K. Mróz podkreślał wiarygodność PiS-u, obietnice wyborcze z 2015 roku zostały zrealizowane i tak też będzie z deklaracjami składanymi podczas tegorocznych wyborów. Konkurentem K. Mroza do mandatu senatorskiego będzie Jerzy Pokój (Koalicja Obywatelska). K. Mróz przypomniał, że w poprzednich wyborach pokonał J. Pokoja i tak też będzie w tym roku.

Senatorowi towarzyszyli Józef Rypiński (9 na liście do Sejmu) oraz Wojciech Leszczyk (24). J. Rypiński reprezentuje Solidarną Polskę. - Idę do Sejmu po to, żeby służyć - zapewnia kandydat na posła. Zapowiada troskę o wspólne dobro i położenie nacisku na znaczenie rodziny.

- Ostatni na liście, ale pierwszy do pracy - zapewnia W. Leszczyk, który zapowiada kolejne zmiany korzystne dla Polaków m.in. zmniejszenie już od października stawki PIT oraz ułatwienia przy zakładaniu firmy.

Cała trójka zachęcała do udziału w wyborach 13 października.

 

REKLAMA