Drukuj
Kamienna Góra - Krzysztof Świątek

W kamiennogórskim ratuszu odbyła się dzisiaj (poniedziałek, 29 października) konferencja prasowa z udziałem burmistrza Krzysztofa Świątka oraz Iwony Krawczyk - wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego i Romana Szełemeja - prezydenta Wałbrzycha, lidera Aglomeracji Wałbrzyskiej.

 

Konferencja odbyła się przy okazji spotkania i rozmów dotyczących dalszej współpracy na poziomie Kamienna Góra - Aglomeracja Wałbrzyska - Województwo oraz projektu Sudety 2030.

Podczas Konferencji marszałek Iwona Krawczyk i prezydent Szełemej udzielili mocnego poparcia Krzysztofowi Świątkowi przed niedzielną drugą turą wyborów na burmistrza Kamiennej Góry.

- Z ogromną odpowiedzialnością chciałam poprosić Państwa o to, żebyśmy zagwarantowali sobie dalszy rozwój - powiedziała Iwona Krawczyk - Krzysztof Świątek to jedyny kandydat na burmistrza Kamiennej Góry, który mówił o niej pozytywnie. Dlatego, że kocha to miasto i chce nam wszystkim tutaj zapewnić godne warunki życia.

Prezydent Roman Szełemej chwalił dotychczasową współpracę z Krzysztofem Światkiem - Kamienna Góra jest od samego początku ważnym, dużym partnerem w programie Aglomeracji Wałbrzyskiej. Wiele ważnych decyzji dla całej Aglomeracji powstawało tutaj, właśnie w Kamiennej Górze. Współpraca w ramach Aglomeracji, ale również dużego projektu "Sudety 2030" odbywa się zawsze z aktywnym udziałem Kamiennej Góry. To jest ważne, również w kontekście międzynarodowej współpracy miasto Sudetów i za taką współpracą my głosujemy. Uważam, że ta współpraca, tak jak do tej pory będzie bardzo dobra i znakomita z burmistrzem Krzysztofem Światkiem, którego wspieram i proszę o oddanie głosu w najbliższych wyborach na jego osobę.

Na koniec Krzysztof Świątek zaapelował o udział w wyborach 4 listopada. - Szanowni Państwo, 4 listopada bądźmy razem - zakończył burmistrz.