aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

W powiecie kamiennogórskim odnotowany został pierwszy w tej kampanii wyborczej przypadek zniszczenia materiałów wyborczych.


Aktualizacja 4 listopada 2014 - oświadczenie kandydata
Oświadczam, że w związku ze zniszczeniem mojego billboardu wyborczego, pieniądze na jego ponowne wyklejenie przeznaczam na zakup książek dla gminnych bibliotek. Książki zostaną zakupione w kamiennogórskiej księgarni ?Atena? i po zakończeniu kampanii  wyborczej przekazane do bibliotek w Gorzeszowie i Leszczyńcu. Zniszczony billboard pozostanie do końca kampanii jako przykład karygodnego wandalizmu i braku poszanowania cudzego mienia.
Zbigniew Bednarek

Oryginalna informacja
W sobotę Zbigniew Bednarek otrzymał informację o zniszczeniu jego billboardu stojącego przy drodze Czadrów-Krzeszów. Reklamowa powierzchnia oblana została żółtą i czarną farbą.

Dzisiaj komitet wyborczy Dialog, z którego Z. Bednarek kandyduje na wójta, złoży doniesienie na policję i do Państwowej Komisji Wyborczej. Z. Bednarek ma nadzieję, że zniszczenie billboardu nie jest częścią czyjejś kampanii wyborczej, a jedynie chuligańskim wybrykiem, który został dobrze przygotowany.

zniszczony billboard

 

REKLAMA