aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

WOŚP

Dziesiątego stycznia 2021r. po raz 29. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Celem zbiórki publicznej w dniu Finału jest zebranie środków pieniężnych wspomagających laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy.

 

Z radością informuję, że Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę, aby Centrum Kultury w Kamiennej Górze utworzyło Sztab 29. Finału WOŚP pod kierunkiem Szefa Sztabu - Marka Dańczaka. Numer kamiennogórskiego Sztabu - 412

Kamiennogórski Sztab swoim zasięgiem obejmuje miasto Kamienna Góra, Gminę Wiejską Kamienna Góra oraz Gminę Marciszów.

W przyszłym tygodniu rozpoczniemy nabór 42 wolontariuszy; w naszym mieście ? dwudziestu, w Krzeszowie i Pisarzowicach ? dwunastu, a w Marciszowie ? dziesięciu.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru wolontariuszy ogłosimy w przyszłym tygodniu na naszej stronie internetowej ? www.domkultury-kg.org.pl i na Facebooku.

Wszystkich, którzy chcą zostać wolontariuszami 29. Finału WOŚP prosimy o kontakt telefoniczny ( tel. 75 307 0498, 75 744 2875) lub mailowy e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na pewno spotkamy się w drugą niedzielę stycznia. O formie tego spotkania rozmawiamy, dyskutujemy, zapoznajemy się z aktualnymi informacjami i powinnościami związanymi z pandemią, ale zapewniam, że będziemy kwestować, licytować i prezentować artystyczne pokazy mieszkańców.
O formie spotkania 10 stycznia 2021 Sztab poinformuje na początku roku 2021

Mam nadzieję, że będziemy radośnie świętować wspólnotę naszych serc, otwartych na potrzeby innych. Zgodnie z hasłem Finału będzie to FINAŁ Z GŁOWĄ!

Szef Sztabu # 412
Marek Dańczak

REKLAMA