aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. SP2 Kamienna Góra

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze z mniejszym rozmachem i hałasem niż dotychczas. Mimo, iż nie odbył się tradycyjny Koncert Świąteczno-Noworoczny, udało się zebrać kwotę 10 675,50 zł, która została w całości przekazana na konto 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

WOŚP - gmina Marciszów

Na terenie gminy Marciszów działają mobilne punktu, w których można wrzucić datek do puszki WOŚP. Obsługę zapewniają strażacy.

Po raz kolejny w Domu Kultury w Lubawce zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku, pomimo znacznych ograniczeń, udało się zebrać kwotę 28 441,54 zł.

WOŚP - gmina Kamienna Góra

W trzech miejscach na terenie gminy Kamienna Góra stoją stałe punkty, w których odbywa się kwesta na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po terenie gminy poruszają się również punkty mobilne. Od godziny 14 trwać będą licytacje transmitowane na facebooku CBK.

wosp Sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podsumowują wyniki dzisiejszej akcji.

Aktualizacja 3.02.2021.

WOŚP - Kamienna Góra

W wyznaczonych miejscach na terenie Kamiennej Góry trwa kwesta na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z uwagi na epidemię datek można wrzucić do puszki z zachowaniem bezpiecznego dystansu od wolontariuszy.

wosp Trwa transmisja wideo z Chełmska Śląskiego, z finału WOŚP.

WOŚP Chełmsko Śląskie

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o numerze 5989 w Chełmsku Śląskim zaprasza do licytacji na portalu allegro!

wosp Na facebookowym profilu Domu Kultury w Lubawce trwa transmisja tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

fot. MGOK Lubawka

Zachęcamy wszystkich do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wpłacania pieniędzy na naszą sztabową eSkarbonkę MGOK w Lubawce.

REKLAMA