aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Zespół Szkolno-Przedszkolny oraz Urząd Gminy w Marciszowie, zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji otwartego konkursu plastycznego ?Poczciwy Anioł?.

 

Organizatorzy czekają na prace plastyczne, związane z motywem przewodnim ? Aniołem.

Celem konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie Anioła z dowolnych materiałów, w dowolnej technice np. płaskorzeźba (drewno, metal, glina, plastelina, masa solna), karton, formy przestrzenne, prace na tkaninie, rysunek. Mile widziane techniki mniej popularne i eksperymenty artystyczne!

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie oraz osoby dorosłe. Prace należy dostarczyć do szkoły (biblioteka szkolna) lub do urzędu (pokój nr 24), w terminie do dnia 7 stycznia 2020 roku.

Uroczyste podsumowanie konkursu, połączone z wystawą prac odbędzie się w 12 stycznia podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Domu Kultury w Marciszowie.

Uwaga!!!
Wszystkie prace 12 stycznia, trafią na charytatywną wystawę w Domu Kultury w Marciszowie, gdzie będzie można za symboliczną kwotę ?zaopiekować? się wybranym Aniołem, wspierając tym samym akcję 28 Finału WOŚP.

ZSP Marciszów

 

REKLAMA