aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
WOŚP Wałbrzych

WOŚP kręci się już 27 lat, zagra także w Wałbrzychu. Organizatorzy proszą o darowanie przedmiotów, usług na ?licytację?.

 

? Im bardziej szalony, oryginalny przedmiot, tym większą udaje nam się uzyskać kwotę. Czekamy na, na przykład, pamiątki z podróży, ozdoby, wyposażenie wnętrz, vouchery . Można je przynosić do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni oraz na Piaskowej Górze ? zachęca Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Unikatowe wałbrzyskie serduszko, jak co roku już szykuje, mistrz złotnictwa Grzegorz Śmigiel. Będzie można także ?wylicytować? m.in.: kartę podarunkową do Aqua-Zdroju, oryginalne anioły z ogólnopolskiego konkursu, gadżety fundacji WOŚP, zaproszenia na warsztaty i wydarzenia Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, czy usługi kominiarskie.

13 stycznia w Wałbrzychu od rana kwestować będzie ponad 220 wolontariuszy. Jednym z nich jest prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej. Orkiestra zagra w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Program jest bardzo bogaty w wydarzenia. Gwiazdy wieczoru - zespół nIEBO i NULLIZMATYKA. W Starej Kopalni będzie można także darować krew.

Foto. Krzysztof Trefon

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim i okolicach

REKLAMA