aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Krzysztof Świątek i Wiktor Król podsumowują pierwszą turę wyborów i szykuję się do niespełna dwóch tygodni wyborczych zmagań. 30 listopada z tej dwójki mieszkańcy wybiorą burmistrza Kamiennej Góry.- Dziękuję za zaufanie ? podsumowuje swój wynik K. Świątek, który uważa, że wygrał z dużą przewagą i jest to forma docenienia przez wyborców jego działań.

- Dziękuję mieszkańcom Kamiennej Góry za duże zaufanie, którym mnie obdarzyli ? mówi W. Król i podkreśla, że liczy na głosy większości mieszkańców w drugiej turze ? To gwarancja rozwoju Kamiennej Góry. - mówi. W. Król dziękuje również członkom swojego komitetu za pracę wykonaną podczas kampanii. Sam kandydat odwiedził ponad tysiąc mieszkań w Kamiennej Górze, jak mówi poznał problemy mieszkańców i warunki w których żyją. Chce to zmienić. - Uważam, że jest szansa na rozwój miasta. - twierdzi W. Król. Szansę widzi m.in. w środkach unijnych na inwestycje w infrastrukturę, z których do tej pory miasto korzystało w niewielkim zakresie.

- Znam problemy Kamiennej Góry, naszego miast ? mówi K. Świątek i podkreśla ? Jestem stąd.

W. Król za swoją zaletę uważa miejsce zamieszkania ? Wałbrzych. Dzięki temu nie  jest ograniczony miejscowymi układami, ma szersze i bardziej obiektywne spojrzenie  na problemy miasta.

- Zapraszam K. Świątka na debatę telewizyjną ? mówi W. Król. W pierwszej turze K. Świątek, jako jedyny, nie uczestniczył w debacie. W drugiej turze rozmowę z kontrkandydatem uważa za możliwą.

 

REKLAMA