aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Urodziła się 20 marca 1976 roku w Lubaniu na Dolnym Śląsku. Po ukończeniu Liceum im. Adama Mickiewicza przeniosła się na studia do Wrocławia. Na wrocławskim uniwersytecie studiowała początkowo biologię, później polonistykę. Od 2000 roku związana jest z podwarszawskim Sulejówkiem, gdzie mieszka.

Literaturą była zafascynowana od zawsze. Rozmowy o książkach sprawiają jej niesamowitą przyjemność. Każdą wolną chwilę zawsze wykorzystywała by czytać. Bodźcem do podjęcia próby napisania własnej książki był ogłoszony przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia konkurs, na współczesną powieść obyczajową dla kobiet. Kasia Bulicz-Kasprzak podjęła wyzwanie, a jej książka ?Nie licząc kota, czyli kolejna historia miłosna? wygrała konkurs i wkrótce pojawiła się w księgarniach, zdobywając serca kolejnych czytelników.

W 2013 roku ukazały się dwie kolejne książki. ?Nalewka zapomnienia?, opowieść o ambitnej bizneswoman, która poszukuje swojej tożsamości i ?Meandry miłości?  ukłon w stronę literackich fascynacji autorki, rozmiłowanej w literaturze XIX wiecznej.

17 marca 2015 do księgarń trafił pierwszy tom cyklu "Po sąsiedzku" zatytułowany "Dom na skraju". To opowieść o mieszkańcach jednej ulicy w małym, dolnośląskim miasteczku, którzy czasem się lubią, a czasem nienawidzą. Jednak w trudnych sytuacjach wspierają się wzajemnie.

Autorka spotka się 23 kwietnia z dziećmi ze Szkoły Podstawowej  w Marciszowie.

Kasia Bulicz-Kasprzak

REKLAMA