aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 20 maja 2022 r. roku na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się indywidualne zawody lekkoatletyczne w Licealiadzie Powiatowej kategorii dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiły 2 szkoły:

 

 

LICEALIADA POWIATOWA:

Dziewczęta:

100 m.

  1. Szczepanik Alicja ZSZ i O Kam. Góra 13,97

  2. Skowrońska Anna LO Kam. Góra 15,13

  3. Morawska Karolina ZSZ i O Kam. Góra 15,50

  4. Ziętara Nadia LO Kam. Góra 16,15

  5. Majerz Oliwia ZSZ i O Kam. Góra 16,17

  6. Niciejewska Alicja LO Kam. Góra 17,08

 

200 m

  1. Motyka Martyna LO Kam. Góra 30,56

  2. Szopa Małgorzata ZSZ i O Kam. Góra 32,29

  3. Mazurek Katarzyna LO Kam. Góra 33,56

 

400 m.

  1. Murawska Hanna LO Kam. Góra 1:24,47

  2. Ułanek Anna LO Kam. Góra 1:27,15

  3. Wincza Marta ZSZ i O Kam. Góra 1:28,09

 

800:

  1. Germata Maja LO Kam. Góra 2:32,54

  2. Widlak Milena LO Kam. Góra 2:57,12

  3. Garnkowska Nikola LO Kam. Góra 3:09,12

  4. Chojnacka Oliwia ZSZ i O Kam. Góra 3:57,54

 

 

wzwyż:

  1. Skoczeń Nikola LO Kam. Góra 130

 

w dal:

  1. Motyka Aleksandra LO Kam. Góra 4,37

  2. Walczuk Dominika LO Kam. Góra 3,70

  3. Kamińska Alicja ZSZ i O Kam. Góra 3,20

 

dysk:

  1. Idek Maja LO Kam. Góra 15,90 m

 

 

 

oszczep:

  1. Mika Estera ZSZ i O Kam. Góra 21,90 m

  2. Mordarska Emilia ZSZ i O Kam . Góra 11

 

 

Sztafeta szwedzka

  1. LO Kam. Góra 3:47,36

 

Sztafeta 4x100 m.

  1. ZSZ i O Kam. Góra 50,47

  2. LO Kam. Góra 51,76

 

 

 

Punktacja drużynowa:

  1. LO Kamienna Góra 119 pkt.

  2. ZSZ i O Kamienna Góra 69 pkt

 

 

 

Chłopcy

 

100 m.

  1. Burghardt Kamil ZSZiO 12,56

  2. Jankowski Konrad LO 12,57

  3. Mokrzycki Piotr ZSZiO 12,58

  4. Białas Adrian LO 12,66

  5. Topolski Sebastian ZSZiO 14,24

200 m.

  1. Pakiet Oktawian LO 26,19

  2. Pałczyński Damian ZSZiO 26,73

  3. Żuk Michał ZSZiO 26,97

  4. Polak Maciej LO 28,47

  5. Niepsuj Dominik ZSZiO 29,09

400 m.

  1. Chrapek Fabian ZSZiO 1:02,53

  2. Stepko Jakub ZSZiO 1:10,55

800 m.

  1. Ferenc Paweł ZSZiO 2:27,15

  2. Koszkul Janusz LO 2:28,24

  3. Mączkowski Dawid ZSZiO 2:29,51

  4. Gorczyca Hubert ZSZiO 2:49,07

1500 m.

  1. Pach Marcel ZSZiO 5:27,15

  2. Rozmus Michał LO 5:51,26

  3. Skrzypek Marcel ZSZiO 6:08,19

  4. Skoczylas Fabian LO 6:09,34

3000 m.

  1. Sazanowicz Oliwier ZSZiO 14:07,96

  2. Cygal Kacper ZSZiO 14:22,09

  3. Kurzeja Kamil ZSZiO 16:09,52

Rzut dyskiem

  1. Michalik Szymon ZSZiO 20,88

  2. Krocz Kacper ZSZiO 19,90

  3. Dyba Bartosz ZSZiO 14,60

Rzut oszczepem

  1. Marzol Jakub ZSZiO 28,00

  2. Ferenc Brajan ZSZiO 26,30

Pchnięcie kulą

  1. Pietrzykowski Damian ZSZiO 11,53

  2. Aftyka Dominik ZSZiO 9,12

  3. Pałka Jakub ZSZiO 8,00

Skok w dal

  1. Ślimak Jakub LO 4,83

  2. Ochmański Dawid ZSZiO 4,70

  3. Grzyb Tymoteusz ZSZiO 4,52

  4. Ostrowski Oskar LO 4,35

  5. Nowak Eryk ZSZiO 4,20

Skok wzwyż

  1. Pawlik Michał LO 156

  2. Gądek Jakub ZSZiO 135

 

 

 

 

 

 

Sztafeta szwedzka

  1. LO Kam. Góra 2:28,54

  2. ZSZ i O Kam. Góra 2:32,77

 

 

Sztafeta 4x100 m.

  1. ZSZ i O Kam. Góra 1:00,24

  2. LO Kam. Góra 1:02,51

 

 

 

Punktacja drużynowa:

  1. ZSZ i O Kamienna Góra 421 pkt.

  2. LO Kamienna Góra 91 pkt

 

REKLAMA