aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Czarnów - zawody narciarskie

Dzisiaj (piątek, 20 stycznia) na stoku narciarskim w Czarnowie odbyły się powiatowe zawody w narciarstwie zjazdowym oraz mistrzostwa Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

Aktualizacja 23.01.

Wyniki zawodów ZSO

Wyniki klasyfikacji chłopców Gimnazjum nr 2:
1. Kuklis Jakub III B
2. Pasiut Kacper I B
3. Jasowicz Mateusz III B
4. Kucia Michał III B
5. Sopata Kornel III B
6. Chronowski Filip I B
7. Brozio Tomasz I B
8. Mućwicki Szymon I B

Wyniki klasyfikacji dziewcząt LO:
1. Bandyk Natalia II D
2. Gierałt Justyna II E
3. Wąsowska Nikola II E

Wyniki klasyfikacji chłopców LO:
1. Stec Michał III C
2. Arendarczyk Dominik III B
3. Niemiec Dawid III B
4. Szawłowski Adam I A
5. Strukowski Krzysztof II E
6. Cieślik Jakub II D
7. Czech Jakub I A
Pryda Artur III A DSF
Pietrzak Adrian III A DSF
Mazur Szymon III D DSF

Wyniki klasyfikacji OPEN:
1. Stec Michał III C
2. Kuklis Jakub III B
3. Pasiu Kacper III B
4. Arendarczyk Dominik III B
5. Niemiec Dawid III B
6. Szawłowski Adam I A
7. Jasowicz Mateusz I B
8. Kucia Michał III B
9. Strukowski Krzysztof II E
10. Sopata Kornel I B
11. Chronowski Filip I B
12. Brozio Tomasz I B
13. Cieślik Jakub II D
14. Mućwicki Szymon I B
15. Bandyk Natalia II D
16. Gierałt Justyna II E
17. Wąsowska Nikola II E
18. Czech Jakub I A
19. Pryda Artur III A DSF
20. Pietrzak Adrian III A DSF
21. Mazur Szymon III D DSF

Wyniki zawodów powiatowych
Szkoły Podstawowe
Dziewczęta:

1.    Lema Dominika           SP 1 Kam. Góra    78,04
2.   Zdanowicz Klaudia      SP 2 Kam. Góra    91,89

3.    Murawska Hania         SP 1 Kam. Góra    94,09

4.    Nikola  Walkowiak         SP 2 Kam. Góra    95,12
5.    Wiktoria Ostrowska    SP 2 Kam. Góra     109,99


Chłopcy:

1.    Hubert Jawor           SP 1 Kam. Góra    81,34
2.    Filip Kwiatkowski             SP 2 Kam. Góra    85,48
3.   Bartek Prusarczyk        SP 1 Kam. Góra    85,63
4.   Kacper Kędzierski        SP 2 Kam. Góra    86,50
5.  Miłosz Jała                           SP Krzeszów        93,28
6.  Eryk Migacz                         SP Krzeszów        96,00
7.  Michał Jała                           SP Krzeszów        96,88
8.  Bartosz Zdanowicz              SP 2 Kam. Góra    107,00


Klasyfikacja drużynowa:

Dziewczęta:

1.    Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra        

2.    Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra        

Chłopcy:

1.    Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra        

2.    Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra        
3.   Szkoła Podstawowa Krzeszów   
             
Szkoły Gimnazjalne

Dziewczęta:

1.    Klaudia Jakobschy           Gim. Krzeszów        72,60
2.    Karolina Całko        SGEE Kam. Góra     74,65
3.    Ewa Noskowicz         SGEE Kam. Góra     86,32
4.    Agata Homoncik        Gim. Krzeszów        87,52
5.     Julia Gąsiorek        SGEE Kam. Góra    87,83

Chłopcy:

1.    Bartłomiej Bocheński       SGEE Kam. Góra    66,60
2.    Jakub Kuklis        Gim. nr 2 Kam.Góra    66,97
3.    Kacper Pasiut         Gim. nr 2 Kam.Góra    71,31
4.    Kacper Marcinkowski     SGEE Kam. Góra    75,88
5.    Ernest Cebula        SGEE Kam. Góra    76,11
6.   Mateusz Jasowicz        Gim. nr 2 Kam.Góra     76,81
7.  Miłosz Popardowski     Gim. Krzeszów     80,40
8.   Mateusz Piasecki        Gim. Krzeszów     83,11

Klasyfikacja drużynowa:

Dziewczęta:

1.    Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra     

2.    Gimnazjum Krzeszów                                

Chłopcy:

1.    Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra     
2.    Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra                     

2.    Gimnazjum Krzeszów                              

Szkoły Ponadgimnazjalne
Dziewczęta:

1.    Natalia Bandyk           ZSO Kam. Góra            96,62
2.    Justyna Gierałt           ZSO Kam. Góra        103,60
3.   Nikola Wąsowska        ZSO Kam. Góra    105,35


Chłopcy

1.    Michał Stec               ZSO Kam. Góra            66,46
2.   Dominik Arendarczyk     ZSO Kam. Góra        74,16
3.   Dawid Niemiec        ZSO Kam. Góra        75,56
4.   Damian Szczupak     ZSZ i O Kam. Góra        81,25
5.   Dominik Michalik    ZSZ i O Kam. Góra        85,41
6.  Wojciech Pasiut        ZSZ i O Kam. Góra        97,14

Klasyfikacja drużynowa:


Dziewczęta:

1.    Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze

Chłopcy:

1.    Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze
2.   Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze

Klasyfikacja OPEN
1. Michał Stec            ZSO Kam. Góra            66,46
2. Bartłomiej Bocheński    SGEE Kam. Góra        66,60
3. Jakub Kuklis        Gim. nr 2 Kam.Góra        66,97


Oryginalna informacja
Na starcie stanęło 50 zawodników, najmłodszymi byli uczniowie szkół podstawowych. Mistrzostwa szkoły zorganizowane zostały po raz 9, mistrzostwa powiatu po raz 4.

Wyniki opublikujemy po przekazaniu przez organizatorów.

Czarnów - zawody narciarskie

 

REKLAMA