aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra - zawody lekkoatletyczne

Dzisiaj (środa, 11 maja) na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się Indywidualne Mistrzostwa LA chłopców z gimnazjów.



Wyniki poszczególnych konkurencji

100 m
1.Konrad Zygmunt Gim. Pisarzowice 12,08 s.
2.Marek Trzepak Gim. Krzeszów     12,20
3. Askaniusz Jancik Gim. Lubawka 12,40

300 m
1. Dominik Krzeszowiak Gim. Lubawka 38,13 s.
2. Damian Kaczor ZS Gim. 1 K.G 41,83
3. Mikołaj Fryzowicz ZS Gim. 1 K.G 42,61

1000 m
1. Kacper Wojciechowski Gim. Lubawka 3:03,20 s.
2. Michał Kosal Gim. Pisarzowice 3:06,55
3. Błażej Antas Gim. Chełmska Śl 3:10,19

2000 m
1. Marcel Piętka ZS Gim. 1 K.G 7:09,94 s.
2. Radosław Malec Gim.2 K.G 7:10,57
3. Wojciech Wójciak Gim. Krzeszów 7:19,48

110 m ppł
1. Kacper Micek Gim. Krzeszów 19,62 s.
2. Kacper Kiec ZS  Gim. 1 K.G 19,68
3. Tomasz Wróbel Gim. Pisarzowice 20,99

300 m ppł
1. Kacper Jaworski ZS Gim. 1 K.G 49,55 s.
2. Adrian Leśniak Gim. Pisarzowice 49,66
3. Krzysztof Dereń Gim. Lubawka 53,86   

Skok w dal
1. Dominik Kwaśnik Gim. Marciszów 5,22 m.
2. Szymon Błażeniec Gim. Krzeszów 4,90
3. Piotra Skoczeń Gim. 2 K.G 4,82

Skok wzwyż
1. Jakub Pikus Gim. Marciszów 160 cm.
2. Oskar Zieliński Gim. Pisarzowice 160
3. Karol Sobczak Gim. Pisarzowice 155

Pchnięcie kulą
1. Artur Topolski Gim. Chełmsko Śl 10,90 m.
2. Dawid Mosdarski ZS Gim. 1 K.G 9,65
3. Bartosz Tokarski Gim. Marciszów 9,70
3. Adrian Maciuszek Gim. Pisarzowice 9,70

Rzut dyskiem
1. Adrian Kudoń Gim. Krzeszów 26,50 m.
2. Radosław Zarzecki Gim. Krzeszów 25,68
3. Jakub Morawski Gim. Pisarzowice 25,05   

Rzut oszczepem
1. Michał Wiatr Gim. Lubawka 36,28 m.
2. Dominik Michalik Gim. Krzeszów 32,80
3. Aleksander Mordarski Gim. 2 K.G 31,20

Sztafeta 4x100 m
1. Gim. Pisarzowice 51,68 S
2. Gim. Krzeszów 52,10
3. Gim. Lubawka 52,50

Sztafeta  szwedzka
1. Gim. Lubawka 2:21,08 s.
2. Gim. Pisarzowice 2:30,85
3. ZS Gim. 1 K.G 2:35,08

Kamienna Góra - zawody lekkoatletyczne

 

REKLAMA