Drukuj

W ramach Dni Kamiennej Góry 2015 nad Zalewem rozgrywany jest turniej siatkówki plażowej. Do rywalizacji zgłosiło się dziesięć ekip.

Aktualizacja 19:33

W turnieju młodzieżowym "Siatkówka zamiast komputera" zagrały trzy pary chłopców i jedna para dziewcząt. Wszystkie pary zagrały w jednym turnieju, systemem każdy z każdym. Wygrały Katarzyna Ogonowska i Paulina Trzepak (trzecie w klasyfikacji łącznej) oraz Patryk Jancik i Kacper Laskowski.

W turnieju open mężczyzn o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry rywalizowało 6 drużyn. Bezkonkurencyjna okazała się para Konrad Chojnowski i Krystian Gryczuk, która wygrała wszystkie swoje spotkania. Drugie miejsce zajął zespół Mateusz Dziedzic i Jacek Wróbel. Ostatnie miejsce na podium przypadło drużynie Adam Pęczyński i Marek Derda.

Aktualizacja 18:27
Do galerii dodaliśmy nowe zdjęcia - autor Tomasz Mordarski.

Oryginalna informacja
Cztery drużyny zgłosiły się do turnieju ?Siatkówka zamiast komputera?. Młodzi sportowcy swój turniej mieli rozegrać wczoraj (sobota, 13 czerwca) ale ze względu na małą liczbę zgłoszeń swoje mecze rozegrali podczas turnieju Open. W kategorii powyżej 16 roku życia wystartowało sześc ekip. 

Turniej rozgrywany jest systemem każdy z każdym. Najprawdopodobniej siatkarze grac będą do godziny 16:00.