aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

W miniony weekend 18 zawodników i zawodniczek z Kamiennej Góry, Lubawki i Marciszowa stanęło do rywalizacji w Amatorskim Turnieju Tenisa Ziemnego zorganizowanego w ramach obchodów Dni Kamiennej Góry 2015

Co wyróżnia mieszkańców Kamiennej Góry? To kreatywne i pełne pomysłów osoby! Około 200 kamiennogórzan odwiedziło stoisko II edycji konkursu ?Tu mieszkam, tu zmieniam? Banku Zachodniego WBK należącego do Grupy Santander, i przedstawiło aż 56 pomysłów na poprawę jakości życia i funkcjonalności przestrzeni publicznej. Najlepsze projekty zostaną zrealizowane dzięki grantom ufundowanym przez Bank Zachodni WBK!

Na zakończenie Dni Kamiennej Góry 2015 organizatorzy zaproponowali występ kabaretu OT.TO.

Dawid Podsiadło do Kamiennej Góry na swój koncert przyjechał w sobotę rano. Prawie cały dzień spędził na terenie powiatu. Swój pobyt w Kamiennej Górze skomentował na swoim profilu na Facebook'u.

Grzędowianki, Bolkowianie, Zorza, Złota Jesień, Echo, Złote Nutki, Wrzos, Akord, Zgoda i Janicki ? to zespoły ludowe, które występują dzisiaj (niedziela, 14 czerwca) nad kamiennogórskim Zalewem.

XIII Przegląd Piosenki Przedszkolnej odbył się dzisiaj (niedziela, 14 czerwca) nad kamiennogórskim Zalewem. 

Kamienna Góra - streetball

Wczoraj (sobota, 13 czerwca) na Orliku nad kamiennogórskim zalewem rozegrany został IX Turniej Streetball'a o puchar burmistrza miasta Kamienna Góra w kategorii open.

W ramach Dni Kamiennej Góry 2015 nad Zalewem rozgrywany jest turniej siatkówki plażowej. Do rywalizacji zgłosiło się dziesięć ekip.

Aktualizacja 19:33

Dwadzieścia par wystartowało dzisiaj (niedziela, 14 czerwca) w turnieju Brydża Sportowego Parami o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta.

Drugi dzień Dni Kamiennej Góry 2015 zakończył występ gwiazdy wieczoru zespołu Curly Heads.

REKLAMA