aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Imię Pani. Efekt motyla

„Imię Pani. Efekt motyla” czyli niecodzienna trasa turystyczna w Lubawce, której tematem przewodnim będą przygody komisarza Gustava Dewarta – bohatera książek autorstwa Krzysztofa Koziołka.


„Cieszymy się, że gmina rozwija się turystycznie. Jest tu wiele miejsc, o których warto opowiadać. Łącząc walory turystyczne z literackim zacięciem Krzysztofa Koziołka, uzyskamy ciekawy, wartościowy i innowacyjny produkt, z którego każdy będzie mógł czerpać turystyczną wartość oraz globtroterską przyjemność.” Imię Pani. Efekt motyla” to również ciekawa forma promocji naszej malowniczej gminy” – mówi Sławomir Antoniewski wiceburmistrz Lubawki.
Krzysztof Koziołek to pisarz z Zielonej Góry, autor ponad dwudziestu powieści sensacyjnych, kryminalnych, thrillerów oraz kryminałów retro, w tym serii „Imię Pani”. Autor przygotuje kolejne epizody z udziałem komisarza Dewarta. Będzie to już kolejna część tego projektu, ponieważ niebawem w gminie Kamienna Góra odbędzie się premiera trasy „Imię Pani. Dogrywka”.
„Bardzo się cieszę, że komisarz kryminalny Gustaw Dewart, bohater całej serii kryminalnej retro „Imię Pani” dostał kolejny angaż – tym razem turystyczny – na Ziemi Kamiennogórskiej. Pojawi się w Lubawce, Chełmsku Śląskim, w Bukówce i na Zadziernej – tak mogę zdradzić. To będzie druga trasa turystyczna z udziałem Gustawa Dewarta. Bardzo się cieszę jako pisarz, jako autor tej serii. Jest to duża przyjemność dla autora i jednocześnie wyzwanie” – mówi Krzysztof Koziołek.

Teksty napisane przez Krzysztofa Koziołka zostaną zaaranżowane muzycznie, a turyści będą mogli korzystać z nagrań w wybranym przez siebie czasie. Za tę realizację odpowiadać będzie agencja Sudety.pro.

„Cieszę się, że nasza agencja kolejny raz będzie realizować projekt marketingu terytorialnego i kreatywnego – tym bardziej, że projekt powstanie w gminie, dla której robiliśmy system komunikacji wizualnej” – mówi Krzysztof Wojtas Sudety.pro

Tym razem wśród miejsc, którymi Dewart zawędruje wraz z turystami, będzie m.in. lubawski rynek, Podlesie, Dolina Miłości, Chełmsko Śląskie czy Zalew Bukówka.

Punkty te będą tworzyć wyjątkową, bo literacko-turystyczną całość.

REKLAMA