aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

starostwo

Dwie ofety wpłynęły w przetargu ogłoszonym przez powiat kamiennogórski mającym wyłonić wykonawcę rozbudowy i modernizacji budynków dwóch szkół.

Wyłoniony w przetargu wykonawca ma przeprowadzić modernizację budynków Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze. Prace mają dotyczyć schodów i posadzek w budynku A i B, wymianę części dachu na budynku B, remont elewacji budynku B. Na budynku ma zostać zamontowane instalacja fotowoltaiczna o mocy 47,6 kWp. W budynku C ma zostać wyremontowany i docieplony dach, termomodernizacja ma objąć II piętro. W budynkach A, B, C i na sali sportowej mają zostać wymienione oprawy świetlne, nowe mają być ledowe.

Budynek Zespołu Szkół Specjalnych ma zostać rozbudowany. Mają powstać nowe pomieszczenia dydaktyczne.

Na wykonanie prac powiat planował przeznaczyć 5 mln zł. Obie oferty mieszczą się w tej kwocie. Janex zaproponował wykonanie prac za ponad 4,1 mln zł, DOM-JAR zaproponował 4,56 mln zł.

Kryterium oceny złożonych ofert będzie cena (60), udzielona gwarancja (30), doświadczenie kierownika budowy (10). Prace mają zostać wykonane w ciągu 8 miesięcy.

REKLAMA