aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra

Potwierdziły się ostrzeżenia meteorologiczne. Na terenie całego powiatu od kilku godzin pada śnieg. Poruszanie się w takich warunkach jest bardzo trudne.

Aktualizacja 14:29

fot. facebook / 998 Kamienna Góra
fot. facebook / 998 Kamienna Góra

Do kolejnego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 5 w Marciszowie. Doszło do zderzenia dwóch samochód, są osoby poszkodowane. Samochodami podróżowało sześć osób. Dwie osoby, w tym dziecko wymagają pomocy ratowników medycznych.

Aktualizacja 12:45
Do niegroźnego zdarzenia doszło na drodze Kamienna Góra - Krzeszów. Samochód osobowy, prawdopodobnie podczas mijania się z pługiem, wjechał do rowu. Inni kierowcy pomogli wydostać się kierowcy i pasażerce. Samochód został w rowie.

Kamienna Góra - Krzeszów

Oryginalna informacja
Trudne warunki panują na wszystkich drogach, bez względu na ich kategorię. Dotyczy to zarówno terenów wiejskich, jak i centów miast. W Kamiennej Górze długa kolejka samochodów czasami blokuje całą ul. Papieża Jana Pawła II. Samochody mają problem z podjechaniem pod wzniesienie przy światłach na skrzyżowaniu z ul. Jeleniogórską.

Krzeszów

Na razie nie ma informacji o poważnych zdarzeniach. Z zaśnieżonej drogi w Marciszowie wypadł samochód. Inny wjechał w słup energetyczny, uszkodził linię i pozbawił część mieszkańców dostaw energii elektrycznej.

W Ptaszkowie, część mieszkańców ma zastrzeżenia do sposobu odśnieżania jezdni. Jadący pług zasypał śniegiem wjazdy na ich posesje.

Ptaszków
fot. użyczone

 

REKLAMA