aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Brutal Assault 2018

Brutal Assault 2018 odbędzie się w czeskim Jaromerze w dniach 8 ? 11 sierpnia.

Brutal Assault 2017

Krążąc ostatnimi czasy po europejskich festiwalach, doszedłem do wniosku, że nasz ukochany Brutal, który nadal wynoszę na piedestał, zaczął pomału już zostawać za nimi nieco w tyle. Formuła kręci się głównie wokół kilku tych samych, sprawdzonych, powtarzających się z roku na rok zespołów, ceny na nim poszybowały niebezpiecznie w górę, wreszcie w miejscu, które jest akustycznie optymalne, z paru kapel można było wyciągnąć wiele więcej względem brzmienia. To wszystko nieważnie, gdy Brutal Assault doszedł do stopnia zlotu tak kultowego, że i jego dopadł ?sold out?. Tym samym, podczas edycji 2017 chwilami miałem wrażenie, jakbym przyjechał na jakiś metalowy Woodstock. Ciężko określić, czy to dobrze czy źle w momencie, gdy nadal jesteśmy na najlepszym feście na świecie! Publika dopisała mistrzowsko, pogoda wręcz przeciwnie, line-up różnorodnie. Zapraszamy do przeczytania relacji z Brutal Assault 2017!

Brutal Assault

W dniach 9-12 sierpnia 2017 roku odbędzie się kolejna, XXII już edycja czeskiego festiwalu Brutal Assault.

Metal Mine Festival 2017

Przedstawiamy Wam finalny plakat festiwalu i ujawniamy trzy kolejne zespoły, które zamykają skład Metal Mine Festival 2017.

Metal Mine Festival

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że headlinerem drugiej edycji Metal Mine Festival, która odbędzie się 26 sierpnia w Wałbrzychu będzie legenda greckiej sceny metalowej, zespół SEPTICFLESH. Do składu dołączają też prócz Furii i Obscure Sphinx: Acid Drinkers, ANTIGOD i Veal.

Brutal Assault

Najnowsza aktualizacja składu Brutal Assault official! Wypadają:

Riverside

W ramach trasy "Towards the Blue Horizon Tour 2017" Riverside zagra 26 kwietnia w Starej Kopalni w Wałbrzychu.

Wrocław - majówka

Tradycyjna już 3-Majówka we Wrocławiu rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują najlepsze zespoły z czołówek ogólnopolskich list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.

Brutal Assault 2017

W dniach 9-12 sierpnia 2017 roku odbędzie się kolejna, XXII już edycja czeskiego festiwalu Brutal Assault. Dzisiaj potwierdzono kolejne zespoły: HATEBREED, THE DILLINGER ESCAPE PLAN, OVERKILL, WINTERSUN, POWER TRIP, OATHBREAKER, AVERSION CROWN, HELHEIM, KING PARROT.

Castle Party

Kolejna edycja festiwalu Castle Party odbędzie się w Bolkowie w dniach 13-16 lipca 2017.

Brutal Assault 2017

Do składu festiwalu Brutal Assault 2017 dołączyły dziś nowe zespoły: THE DEVIN TOWNSEND PROJECT, TIAMAT, WALLS OF JERICHO, SWALLOW THE SUN, GOD IS AN ASTRONAUT, THE CROWN, BIRDS IN ROW, ZHRINE, OCEANS ATE ALASKA i VISIONS OF DISORDER.

Brutal Assault 2017

Najnowsza aktualizacja składu festiwalu Brutal Assault 2017.

Do składu festiwalu Brutal Assault 2017 dołączyły dziś nowe zespoły: INCANTATION, GORGUTS, FALLUJAH, REVOCATION, POSSESSED, PROTECTOR, METAL CHURCH, LIFE OF AGONY, GUTALAX, TEETHGRINDER, MANTAR, IGORRR, FRONT LINE ASSEMBLY, BATUSHKA.   

Wałbrzych - Rock Fest

Rock Fest, czyli impreza która miała swój początek w Świebodzicach, weszła już na stałe do kalendarza imprez na Dolnym Śląsku i staje się coraz bardziej rozpoznawalną marka na muzycznej mapie Polski. Piąta, urodzinowa edycja odbędzie się w Wałbrzychu w obiekcie, który zapewnia doskonałą akustykę - w Hali Aqua Zdrój przy ul. Ratuszowej 6.

REKLAMA