aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Lubawka, koncert

Występem orkiestry dętej i zespołów ludowych rozpoczął się czwarty dzień obchodów 730-lecia nadania Lubawce praw miejskich.

Lubawka, 730 lat praw miejskich, rozpoczęcie

Kolorową paradą z rynku do parku Watra rozpoczął się drugi dzień święta Lubawki. Gwiazdą wieczoru będzie Agata Sobocińska.

Lubawka, zawody wędkarskie

Na zbiorniku w parku Watra w Lubawce rozegrane zostały zawody wędkarskie o puchar burmistrza.

Lubawka, 730 lat praw miejskich

Dzisiaj i jutro podczas święta Lubawki w parku Watra działa namiot tematyczny.

Lubawka, mecz piłki nożnej

W ramach obchodów 730-lecia nadania praw miejskich Lubawce na stadionie w tym mieście rozegrany został mecz piłki nożnej Gmina Lubawka kontra Reszta Świata.

Lubawka, wystawa

Do końca przyszłego tygodnia w holu lubawskiego ratusza będzie można oglądać wystawę "Lubawka - przeszłość, teraźniejszość, przyszłość". Wystawa to efekt konkursu, na który zgłoszonych zostało 160 prac.

Lubawka, 730 lat praw miejskich

Trzeciego dnia rocznicowych obchodów Lubawki na scenie pokazali się mieszkańcy gminy prezentując swoje talenty. Wystąpiły też z koncertami zespoły muzyczne.

Lubawka, Kino Plenerowe

Sporym zainteresowaniem cieszyło się kino plenerowe zorganizowane w ramach obchodów 730-lecia nadania praw miejskich Lubawce.

Lubawka, 730 lat praw miejskich

w południe rozpoczął się trzeci dzień Święta Lubawki. Dzisiaj dominują lokalni wykonawcy.

Lubawka, turniej brydża

O puchar burmistrza Lubawki walczą brydżyści biorący udział w turnieju zorganizowanym z okazji 730-lecia nadania praw miejskich Lubawce.

REKLAMA