aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Źródło: unsplash.com

Czy wiesz, co współcześnie łączy bramy przemysłowe, bramy garażowe z różnego typu roletami np. do mieszkania czy domu? Można mówić na ten temat wiele i najprostszą odpowiedzią będzie producent rolet zewnętrznych, mający w swojej ofercie produkty obu segmentów. Ale te dwa rodzaje produktów łączy nie tylko sklep z roletami i bramami. Zarówno rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, rolety wewnętrzne czy bramy łączy wysokie dopasowanie do potrzeb klienta, trwałość, solidność i wysoka funkcjonalność. Oba produkty doskonale sprawdzą się w nowoczesnym miejscu, jakim jest smart home. Gdzie zatem możesz zaopatrzyć się w oba akcesoria? Co może ci zaproponować jeszcze producent rolet? Jakie rodzaje bram i rolet są dostępne dla klientów i jakie prezentują zalety?

Ochrona mieszkania - rolety czy żaluzje?

Nasze okna to nie tylko otwór do oglądania świata na zewnątrz, ale także miejsce, które powinno być szczególnie chronione. To nie tylko miejsce, jakie wpuszcza do pomieszczenia promienie słoneczne, ale również element, przez który zimą ucieka ciepło z naszego domu. Jeśli mieszkamy na niższych piętrach, z pewnością znamy także problem obcych, zaglądających nam do mieszkania. Co zatem zrobić, aby zapewnić sobie więcej komfortu? Z całą pewnością, sprawdzą się tu różnego rodzaju rolety.

Zazwyczaj, przyzwyczailiśmy się w naszych domach do żaluzji i rolet wewnętrznych. Rynek pozwala nam wybierać z produktów klasycznych, rolet z żyłką na ramę okna, rolet w kasecie z prowadnicami, rolet do okien dachowych. Są także plisy, rolety rzymskie, żaluzje drewniane.

Są jednak także bardziej zaawansowane rozwiązania dla naszego domu, nieco bardziej solidniejsze i mniej przypominające klasyczne zasłony. Są to rodzaje osłon na nasze okno, posiadające szereg różnych zalet. 

Jeśli dopiero budujesz dom, możesz zdecydować się na rolety zewnętrzne podtynkowe, gdzie sama roleta chowa się do skrzynki zamontowanej w elewacji budynku. Podobnym rozwiązaniem, ale dedykowanym tam, gdzie już okna istnieją - są rolety natynkowe, gdzie skrzynka zamontowana jest głównie w ramie okiennej na zewnątrz. Oprócz żaluzji fasadowych, możesz też wybrać rolety antywłamaniowe, wytrzymujące nacisk siłowy ewentualnych złodziei i zapewniające maksimum bezpieczeństwa w firmie czy w domu, usytuowanym na niskich piętrach czy parterze.

Warto też pamiętać, że wszelkie rolety nie tylko chronią przed promieniami słonecznymi, ale zapewniają także izolację akustyczną, chronią od wiatru, regulują temperaturę, sprawiając, że zimą jest cieplej, a latem chłodniej, zapewniają maksimum prywatności, bezpieczeństwa i są stosunkowo proste w montażu.

Właściwa ochrona garażu - nie tylko bramy segmentowe

Jeśli pragniesz maksymalnie chronić swój dom, posiadasz garaż a dodatkowo zależy ci na maksimum przestrzeni, warto zdecydować się na współczesne, nowoczesne bramy. A jest z czego wybierać!

Popularne są np. bramy uchylne, montowane na ościeżnicach. Możesz zdecydować się także na wygodne bramy segmentowe, oszczędzające miejsce w garażu, poprzez otwieranie pionowo w górę. Dostępne są także bramy rolowane czy bramy z profili aluminiowych.

Jakikolwiek rodzaj wybierzesz - są to rozwiązania ekonomiczne, trwałe, niezawodne i zapewniające wiele komfortu. Chronią przed warunkami atmosferycznymi czy wilgocią.

Producent rolet wewnętrznych i zewnętrznych - wybierz najwyższą jakość

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego dla Ciebie produktu, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Na stronie https://dopasujrolety.pl/ znajdziesz wszystko, co posiadamy w sprzedaży tj. rolety, markizy, moskitiery, bramy, refleksole, pergole, okna czy żaluzje.

O naszej jakości i doświadczeniu, świadczą rzesze zadowolonych i powracających do nas klientów. Zachęcamy, abyś i ty znalazł się z ich gronie.

REKLAMA