aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

 unsplash.com

Każdy użytkownik urządzenia typu iPad Air wie, że elementem, który sprawa najwięcej problemów jest wyświetlacz. Producenci starają się, aby szybka dotykowa była mocna i odporna na uszkodzenia i stłuczenia, ale nie zawsze się to udaje. Czasem wystarczy jeden nieopatrzny ruch, uderzenie o twarde podłoże, wypuszczenie z ręki i "nieszczęście" gotowe. Istnieją jednak serwisy, w których wykwalifikowani specjaliści potrafią wymienić samą pękniętą szybkę, bez konieczności wymiany wyświetlacza. 

 

1. Wymiana szybki iPad Air

2. Co warto wiedzieć na temat wymiany szybki iPad Air?

3. Jak zamówić naprawę?

 

Wymiana szybki iPad Air

Uszkodzenie wyświetlacza w iPadach wiąże się nieraz z wysokimi kosztami naprawy. W punktach napraw, posiadacze uszkodzonego urządzenia często słyszą, że konieczna jest wymiana całego elementu. Są jednak takie, w których 
wymiana szybki iPad Air 4 nie stanowi problemu. Specjaliści z Repairlab umieją wymienić samą szybkę, co pozwala zachować oryginalny wyświetlacz. Dzięki temu odwzorowanie kolorów zostaje zachowane, a koszty naprawy są o wiele niższe. Usługa świadczona jest bardzo szybko i sprawnie, a co najważniejsze, można zamówić ją online, bez wychodzenia z domu. Jeśli więc zdarzy się, że szybka twojego urządzenia iPad Air zostanie stłuczona, nie zwlekaj z oddaniem go do serwisu. Nie używaj go, kiedy jego szyba jest uszkodzona. Kurz i inne zanieczyszczenia oraz wilgoć mogą sprawić, że po krótkim czasie twój iPad będzie nadawał się już tylko do wyrzucenia. 

Co warto wiedzieć na temat wymiany szybki iPad Air? 

Niektórzy serwisanci bywają nieuczciwi i starają się wmówić klientom, że należy wymienić cały wyświetlacz w iPadzie Air. Ma to, rzecz jasna, na celu podwyższenie ceny za usługę. Dlatego warto zapoznać się z poradami specjalistów, aby nie dać się nabrać. Po pierwsze, urządzenie musi się włączać. Jeśli tak nie jest, oznacza to, że poza zbitą szybką istnieje też inna usterka, wymagająca naprawy. Po drugie, ekran nie może być rozlany. Jeżeli jest inaczej, to faktycznie należy wymienić cały wyświetlacz. Po trzecie, na wyświetlaczu nie powinny pojawiać się kolorowe, pionowe pasy a korpus całego urządzenia musi zachować oryginalny kształt - nie powinien być wygięty. Jeśli te wszystkie warunki zostaną spełnione, istnieje duże prawdopodobieństwo, że do wymiany nadaje się jedynie szybka. Ceny tej usługi zależą od modelu iPada Air i wymiarów ekranu. Kształtują się od 400 zł do 1700 zł.

Jak zamówić usługę?

Serwis Repairlab świadczy swoje usługi na terenie całej Polski. Uszkodzony sprzęt dostarczany jest do niego wysyłkowo i tą samą drogą trafia do klienta po naprawie. W celu zamówienia wymiany szybki w urządzeniu iPad Air, należy wejść na stronę serwisu i kliknąć w duży, niebieski przycisk "zleć naprawę". Potem trzeba wybrać markę i model urządzenia a następnie podać dane kontaktowe. Następnie serwis wysyła do klienta maila, który zawiera list przewozowy, niezbędny do transportu urządzenia. Na uwagę zasługuje fakt, że opłata za naprawę pobierana jest dopiero po naprawie i zaakceptowaniu ceny przez użytkownika. Serwis stara się wykonać usługę, tak szybko jak to jest możliwe. Jednak zazwyczaj, czeka się na naprawionego iPada Air około pięciu dni roboczych. Na swoje usługi Repairlab udziela gwarancji, która trwa rok. Gwarancją objęte są także wszystkie części zamienne, wykorzystane do naprawy urządzenia. Zatrudnieni w serwisie specjaliści, chętnie udzielą wszystkich informacji na temat swoich usług. Mają także wszelkie narzędzia i części zamienne, aby móc naprawić twoje urządzenie. 

REKLAMA