aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra, Spółka MieszkaniowaSpółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. w Kamiennej Górze jako zarządca nieruchomości poszukuje pracownika na stanowisko:
ELEKTRYK

1. Opis stanowiska:
Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.:

  • monitorowanie stanu technicznego, konserwowanie i naprawianie instalacji elektrycznych,
  • montowanie instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacja techniczną,
  • diagnozowanie i naprawa urządzeń elektrycznych,
  • wykonywanie przeglądów technicznych.

2. Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze o kierunku elektrycznym,
  • roczne doświadczenie w pracy przy instalacjach elektrycznych,
  • uprawnienia „E” w zakresie prac montażowych o napięciu do 1 kV,
  • prawo jazdy kat. „B”
  • komunikatywność,
  • odpowiedzialność, uczciwość i rzetelność w działaniu.

3. Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,
  • możliwość rozwijania się zawodowego i zdobywania doświadczenia,
  • dobre warunki pracy.

Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym drogą elektroniczną na adres:

lub drogą pocztową na adres:

Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.
Ul. Sienkiewicza 3
58-400 Kamienna Góra
Dział Organizacyjny

Zastrzegamy sobie prawo do nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Klauzula informacyjna przy zbieraniu danych osobowych w procesie rekrutacyjnym znajduje się na stronie: RODO - Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. (sm-kamiennagora.pl