aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

pieczątki

Pieczątki firmowe powinien mieć każdy prowadzący własną działalność gospodarczą. To prosty sposób potwierdzenia dokumentów. Jak wybrać i zamówić najlepszą pieczątkę?

Komu potrzebne są pieczątki?

Zakup pieczątki jest konieczny w porwadzeniu własnej firmy. Ułatwia proste i wyraźne potwierdzenie dokumentów firmowych, faktur oraz umów. Na pieczątce firmowej powinny znaleźć się najważniejsze informacje - imię i nazwisko właściciela, nazwa firma oraz jej adres, a także KRS i REGON działalności. Możliwość umieszczenia dodatkowych informacji pozwala zaoszczędzić czas przy oznaczaniu dokumentacji. W każdej firmie powinna znajdować się co najmniej jedna pieczątka, bez której trudno sobie wyobrazić działanie współczesnego przedsiębiorstwa.

Pieczątki w ofercie

W naszym asortymencie znajdują się zarówno wygodne i kompaktowe modele kieszonkowe, jak i pieczątki do zadań specjalnych, np. lekarskie lub stemple drewniane. Stemple z drewna występują w tradycyjnej formie kołyski, a także w bardziej niestandardowych kształtach na planie koła oraz kwadratu. Pieczątka kieszonkowa pozwala na 3 linijki tekstu w przypadku pieczątki imiennej lub na 5 linijek dla pieczątki firmowej. Stemple ręczne z drewna zmieszczą podstawowe informacje w 3 liniach na najmniejszym modelu, do aż 7 linijek tekstu na największych egzemplarzach.

Pieczątka kieszonkowa - praktyczna i prosta

Automaty samotuszujące to dźwięk każdego sprawnie zarządzanego biura. Charakterystyczna konstrukcja z plastiku sprawia, że możesz oznaczać tą pieczątką dokumenty bez końca. Nie bez powodu znajdziesz je w każdej kancelarii czy sekretariacie sprawnie działającego przedsiębiorstwa. Długowieczne pieczątki firmowe sprawią, że z łatwością uporządkujesz papiery, przyjmiesz dostawy lub zatwierdzisz ważne pisma.

pieczątki

Pieczątka drewniana - stylowa i elegancka

Pieczątki drewniane skierowane są do klientów prowadzących własne gabinety lekarskie lub kancelarie. Oczywiście, każdy może sobie taką zamówić - będzie efektownie wyglądać nawet na najprostszym biurku. Do wyboru są standardowe modele typu kołyska, świetnie dopasowane do ręki oraz nietypowe stemple na planie kwadratu lub koła. Nie bez powodu uchodzą za atrybut lekarza lub prawnika - sprawiają profesjonalne wrażenie, a przy tym są niezniszczalne. Zresztą, kto powiedział, że nie można podbijać faktury elegancką pieczątką?

Konkretne stanowisko - pieczątki imienne

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pieczątki dla konkretnej osoby na danym stanowisku, wybierz jedną z pieczątek imiennych. To niewielkie i tanie pieczątki kieszonkowe, które potrafią znacznie usprawnić pracę na danym stanowisku. Oferta pozwala także na umieszczenie na nich logo firmy. By poprawić komfort użytkowania pieczątki, warto dobrać do niej jeden z przydatnych akcesoriów - smycz, zawieszkę lub klipsy. Dzięki nim zawsze będzie wiadomo, gdzie znajduje się pieczątka.

Niezbędne produkty

Oprócz najpotrzebniejszych w firmie pieczątek, wykonujemy także proste w obsłudze datowniki i numeratory. Warto mieć także na zapasie tusze do pieczątki, poduszki tuszowe oraz polimery. Zamawiając stempel, skorzystaj z okazji, by zaopatrzyć się w dostępne u nas produkty. Nasza specjalność to szeroka gama kolorów tuszu oraz dodatków do stempli. Wybierz jedną spośród 5 podstawowych barw i ciesz się sprawną pracą pieczątki już na drugi dzień. Gęste zapasowe tusze do gumowych stempli są wyjątkowo wydajne, co da Ci długie tygodnie bezproblemowego użytkowania pieczątki.

Datowniki - gdzie są przydatne?

Na datownikach znaleźć się musi ustawiana samodzielnie data oraz wybrany tekst, np. "otrzymano", "zaakceptowano" czy też dane firmy. Zdają egzamin w urzędach, kancelariach prawnych, w usługach logistycznych i przychodniach. Doskonałe mini-datowniki lub większe urządzenia z tekstem służą do szybkiego potwierdzania dokumentów wymagających dokładnej daty.

Sam zaprojektuj pieczątkę online

Z nami pieczątki możesz bez problemu zaprojektować bez wychodzenia z domu. Sam decydujesz, co znajdzie się na awersie Twojej pieczątki online. Może to być nie tylko adres siedziby i dane firmy, ale też na przykład jej logo lub hasło reklamowe. Możesz stworzyć swoją pieczątkę od zera, by potem otrzymać dokładny projekt w oryginale. W wyborze pieczątek zawsze są też gotowi pomóc doradcy na naszej stronie. Pomogą dobrać odpowiedni model pieczątki, kolor tuszu i wzory. Zamówienie pieczątki zajmuje maksymalnie 5 minut - a czas i prestiż firmy tylko na tym zyskuje.

Czas na pieczątki online

Po wysłaniu zamówienia, na odbiór pieczątek nie trzeba czekać dłużej niż 24 godziny. Tak ekspresowe wyrabianie pieczątek jest możliwe dzięki ploterom laserowym, zapewniającym błyskawiczny grawerunek z dbałością o każdy detal. Gwarantują także odbitki o wysokiej rozdzielczości. Zamówienie zwykle wysyłamy jeszcze tego samego dnia, w którym składa je klient. Dzięki temu już na drugi dzień roboczy możesz trzymać w ręku swoją własną pieczątkę. Możesz odebrać ją w naszej siedzibie lub skorzystać z darmowej dostawy pod wskazany adres - do biura, pracy lub domu. Zamówienia odbierzesz także wygodnie w paczkomacie w ciągu 24 godzin.

 

REKLAMA