Drukuj

fot. wp

26 maja to wyjątkowy dzień – możesz sprawić, by był jeszcze lepszy! Twoja mama na pewno nie będzie dopominała się o prezent czy upominek. Będzie jej jednak bardzo miło, gdy zapewnisz jej coś nieszablonowego i wyjątkowego właśnie wtedy. To okazja, by pokazać, jak dobrze rozumiesz marzenia swojej mamy. Oto pomysły!

Pomysł 1 – upominek idealny na relaks

Idealny prezent to taki, który jest dopasowany do pragnień obdarowanego. Na pewno znasz swoją mamę doskonale i wiesz, co lubi. Upominek powinien być ten praktyczny i zapewniać miłe wspomnienia na długo po jego otrzymaniu. Nieszablonowe propozycje upominków na Dzień Mamy mogą obejmować wizytę w strefie relaksu SPA. Spędzi w niej kilka godzin i wyjdziesz pozbawiona stresu, zmęczenia i zmartwień. Jeśli macie do nadrobienia trochę czasu, możecie obie skorzystać z takich regenerujących masaży ciała, twarzy i stóp.

 

Nic nie stoi na przeszkodzie, by zorganizować romantyczny wypad dla Twoich rodziców, właśnie z okazji Dnia Mamy. Co więcej, możesz go zaplanować w pełnej konspiracji z tatą, by wszystkie szczegóły wspólnego wypoczynku były zaplanowane perfekcyjnie. Wysłanie rodziców na romantyczny wieczór albo kilkudniowy wypad poza miasto to rewelacyjna propozycja na zapewnienie im porcji romantyzmu i intymności. Kurs tańca, zwiedzanie winiarni, seans w strefie masażu, a może lot balonem? Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia!

Pomysł 2 – zapewnij mamie trochę adrenaliny!

Twojej mamie brakuje wrażeń, a uwielbia czuć dreszczyk na plecach? Jeśli tylko nie co do tego przeciwwskazań zdrowotnych możesz zafundować jej atrakcje pełne niesamowitych wrażeń. Co mamy na myśli? Zerknij na propozycje spływów kajakowych lub pontonowych, lot szybowcem, albo skok ze spadochronem. To jasne, że są to atrakcje, których nie każda mama się podejmie, ale przecież Ty znasz ją najlepiej! W podjęciu decyzji co do takich aktywności najważniejsze jest dopasowanie ich do możliwości obdarowanej osoby, by nie czuła się bardziej przerażona niż szczęśliwa.

Pomysł 3 – coś dla prawdziwej romantyczki

Nieszablonowe prezenty to również takie, które zapewniają możliwość podziwiania przyrody. Czy Twoja mama należy do tych kobiet, które uwielbiają chwile spędzane wśród łąk, lasów, gór i jezior? Jeśli tak, spójrz na propozycje prezentów z opcją nieograniczonego obcowania z naturą. Wybierz spośród propozycji jazdy psim zaprzęgiem (latem to również jest możliwe!), lotu widokowego samolotem lub balonem. Dla kochających przyrodę mam przygotowane są również atrakcje polegające na sadzeniu drzew. To piękne zwieńczenie całodziennych atrakcji, które możesz zapewnić swojej mamie w dniu jej wyjątkowego święta.

Pomysł 4 – coś idealnego dla mamy (i taty)

A może chcesz wykorzystać Dzień Mamy na to, by zadbać o ich wspólne spędzanie czasu? Jeśli tak, nie zabraknie Ci odpowiednich pomysłów. Możesz pokusić się o zorganizowanie dla nich seansu w strefie SPA, sesji fotograficznej, sesji floatingu i degustacji win. W tym wszystkim najważniejsze jest stworzenie im idealnej atmosfery bez zmartwień i stresów. Zapewni to intymność na wspólnym wypadzie w góry tylko dla nich.

Twojej mamie należy się miłość i wdzięczność każdego dnia. Dlatego nie zapominaj o okazywaniu jej ciepła bez specjalnych okazji.

Więcej pomysłów na prezent na dzień matki znajdziesz na stronie https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezenty-na-dzien-matki/