aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. lh

Każdy z Nas niejednokrotnie słyszał o propozycjach zostania konsultantką kosmetyczną. Okazuje się być to zajęcie poboczne, które to mamy możliwość czynić przy okazji i w preferowany przez Nas sposób.

Czy można tak po prostu założyć konto?

W Polsce najwięcej mówi się o konsultantkach firmy AVON - to co jest szczególnie interesujące to na zamówienia avon możemy mieć nawet 45% dzięki czemu zarobki okazują się być dużo wyższe niż w innych firmach. AVON to firma, która od przeszło 140 lat żywiołowo się rozwija oraz pomaga wielu kobietom stać się niezależną. To co warto mieć również na uwadze to zamówienia avon skłądamy kiedy tylko chcemy, nawet po założeniu konta nie musimy nic zamawiać, a są i takie konsultantki, które realizują swoje zamówienia przykładowo raz w roku w okresie świątecznym gdzie przydaje się mieć kosmetyki w znacznie niższych cenach.

Jak zarabia osoba w AVON?

Zarabianie w AVON jest bardzo proste i intuicyjne. Wszystko sprowadza się do tego, że mając konto w AVON otrzymujemy rabaty na zamówienia avon - taniej kupujemy, a drożej sprzedajemy dzięki zniżkom. Zniżki są różne i wynoszą od 15% (dla małych zamówień) do nawet 45% (jeżeli korzystamy z ofert focus). Większość konsultantek posiada rabaty w granicach 25-30% ponieważ w takim przedziale kwotowym akurat zamawiają. Wszystkie aktualne informacje o rabatach, ofertach dedykowanych czy programie z nagrodami za zamówienia każda nowa osoba otrzymuje w formie paczki wysyłanej kurierem na adres podany w formularzu zgłoszeniowym.

Dlaczego warto być w AVON?

Tak jak pisaliśmy wcześniej konto w AVON totalnie do niczego nie zobowiązuje. Możemy założyć konto i nigdy nic nie zamówić. Warto jednak mieć na uwadze, że nawet jak nie interesuje Nas sprzedaż to ciekawą opcją mogą okazać się kosmetyki ze zniżką. W niewielu sklepach zamówimy prawie 2 razy taniej z dostawą na poziomie 5,90zł. Jeżeli Nasze zamówienie będzie wynosiło 250zł to otrzymamy także darmową dostawę. Do Naszych zamówień mogą dołączyć również najbliźsi - znajomi czy rodzina. Zamawiając z Nami będziemy mogli zaofertować im również niższe ceny.

Jak widać możliwości w AVON jest sporo, czy zajmujmy się dużą sprzedażą czy drobną okazjonalną to to od Nas całkowicie zależy co z tym zrobimy. W końcu wcale nie musimy nic sprzedawać i tylko raz na jakiś czas zamówić produkty, które Nas interesują w AVON tak jak w każdym innym sklepie internetowym. Ta forma zamawiania kosmetyków raz na jakiś czas po pewnym czasie może okazać się opcją na dorobienie gdy osoby wokół Nas będą chciały jednak zamówić.

undefined

REKLAMA