aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Lubawka - warsztaty

Dom Kultury w Lubawce oraz Stowarzyszenie "Przymierze" im. Opata Bernarda Rosy prowadzi nabór osób chętnych do wzięcia udziału w warsztatach dla uzdolnionych muzycznie mieszkańców "Muzyczna Gmina Lubawka".

Kolejka 20 - 20 kwietnia

Kolejka 20 - 20 kwietnia

fot. Europejska Perła Baroku

Przed nami najważniejsze wydarzenia w katolickim roku liturgicznym, ich istotą jest celebracja misterium paschalnego, tj. męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa. Ks. Marian Kopko (kustosz sanktuarium) zaprasza do zapoznania się z porządkiem liturgii triduum paschalnego odbywającego się w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie.

Kamienna Góra - Chopin na strunach

Muzyka Chopina kojarzy się z fortepianem. O tym jak brzmi na instrumentach strunowych będzie można przekonać się podczas koncertu w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza.

Lubawka - Robert Soto

Zespół Rise of The Sun oraz Dom Kultury w Lubawce zapraszają na spotkanie z wodzem z plemienia Apaczów Lipan

I Okręgowa Olimpiada Młodzieży w Sportach WędkarskichW maju w szkole w Lubawce odbędzie się I Okręgowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich. Zawody organizuje koło PZW Lubawka.

Krzeszów - szkółka leśna

W piątek (12 kwietnia) na terenie Szkółki Leśnej w Krzeszowie (ul. Betlejemska 17) odbędzie się wiosenne spotkanie z sowami. Jeszcze można zgłosić swój udział.

Lubawka - majówka

Dom Kultury w Lubawce zaprezentował plan imprez na tzw. długi majowy weekend (1-5 maja).

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia