aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

 koncert

W najbliższy piątek (29 maja) o godz. 18:00 na profilu Krzeszów - Europejska Perła Baroku na Facebooku obejrzycie na żywo koncert zespołu Futyma Octet. Każdy z Was będzie mógł uczynić ze swojego domu, czy mieszkania prywatną salę koncertową.

 

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną piątkowy koncert w całości będzie transmitowany na żywo, o jakość dźwięku i transmisji zadba firma KomorSound. Koncert natomiast zagra dla Państwa zespół Futyma Octet. Bazą Futyma Octet jest zespół Futyma Quintet – obecny na rynku muzycznym od 1992 roku. Powiększenie zespołu o sekcję rytmiczną, pozwaliło na wykonywanie utworów z solistą – wokalistą Dariuszem Futymą. Jest on obdarzony aksamitnym głosem i z powodzeniem wykonuje utwory: Marka Grechuty, Seweryna Krajewskiego, Ryszarda Rynkowskiego, Grzegorza Turnaua, Andrzeja Dąbrowskiego, Bohdana Łazuki, Franka Sinatry i innych. Aranży utworów dla „Futyma Octet” dokonał Mieczysław Noskowiak.

Koncert odbywa się w ramach Festiwalu Krzeszów 2020 dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu "Kultura Dostępna".

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA