aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

W sobotę (18 maja) Kino za Rogiem w Krzeszowie zaprasza na dwa seanse.

 

Krzeszów - Kino za Rogiem

O godzinie 15.00 wyświetlony zostanie film dla dzieci "Cudowny chłopak" reż. Stephen Chbosky wiek 7+, cena biletu: 8 zł.
Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż zwykły dzień w szkole. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5. klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz dziwadłem. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy zaprzyjaźni się z nim dwoje dzieci z klasy. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

Krzeszów - Kino za Rogiem

O godzinie 18.00 będzie można obejrzeć film "Na głęboką wodę" reż. James Marsh I, biograficzny, dramat, cena biletu: 8 zł.
Donald Crowhurst ma sympatyczną rodzinę, własną jednoosobową firemkę, jest weekendowym żeglarzem-amatorem - i wszystko w jego życiu wydaje się przewidywalne… aż do dnia, gdy podejmuje niezrozumiałą dla otoczenia decyzję. Postanawia wziąć udział w regatach organizowanych przez tygodnik "The Sunday Times", których uczestnicy mają w jak najszybszym czasie opłynąć w pojedynkę cały glob. Dlaczego to robi? Bez doświadczenia, bez przygotowania i bez własnego jachtu? Dla wysokiej jak na owe czasy sumy 5 tysięcy funtów nagrody? Dla sławy? A
może dla realizacji szalonego marzenia? Znakomity Colin Firth w przejmującej, opartej na prawdziwej historii, opowieści o cenie, jaką się płaci za marzenia.

Kino działa przy Domu Kultury przy ul. Kalwaria 1. Telefon: 75 610 60 15.

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA