aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

W ten wyjątkowy tydzień Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu przygotowuje się do piątych obchodów DNIA TEATRU PUBLICZNEGO. „Szaniawski” jest jednym z ponad 100 teatrów w Polsce, które uczestniczą w akcji „Bilet do teatru za 350 groszy” finansowanej ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowanej przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

 

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

U „Szaniawskiego” GROSZE GRAJĄ ROLĘ już 18 maja 2019 – Teatr zaprasza na spektakl „MOBY DICK, czyli koniec demokracji w państwie wielorybów” Jarosława Murawskiego w reż. Macieja Podstawnego. W tym dniu bilet do teatru na spektakl będzie kosztował tylko 350 groszy! Na Dużej Scenie zobaczymy: Angelikę Cegielską, Sarę Celler–Jezierską, Karolinę Krawiec, Joannę Łaganowską, Irenę Wójcik, Włodzimierza Dyłę [g], Michała Koselę, Rafała Kosowskiego, Piotra Mokrzyckiego, Filipa Perkowskiego, Dariusza Skowrońskiego i Ryszarda Węgrzyna.

Sprzedaż „Biletów za 350 groszy” odbywać się będzie bezpośrednio w kasie Teatru, wyłącznie w dniu 18 maja 2019, od godz. 17:00 (przed spektaklem). Jedna osoba będzie mogła nabyć maksymalnie dwa bilety.

Spektakl „MOBY DICK…” grany będzie również 19 maja o 18:00.

INFORMACJA I REZERWACJA BILETÓW:
BIURO WSPÓŁPRACY Z PUBLICZNOŚCIĄ: tel. 74 648 83 01 (do 03); www.teatr.walbrzych.pl/bilety/

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez