aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Sasha Boole

W ramach trasy po Polsce, Holandii i Niemczech w Kamiennej Górze zagra Sasha Boole. Ukraiński artysta zagra w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza.

 

Koncert zaplanowany jest na 20 stycznia na godzinę 19:00. Bilety kosztować będą 15 zł, trafią do sprzedaży 3 stycznia. Dostępne w Centrum Kultury w Kamiennej Górze (stadion przy ul. Ściegiennego).

Trzy lata temu Sasha Boole po raz pierwszy przyjechał do Polski. Dwa lata temu artysta zagrał trasę po całej Europie (od Mołdawii po Islandię), wiosną 2017 roku dał 24 koncerty w 24 godziny w 24 miejscach (akcja miała miejsce w Łodzi, koncerty odbyły się w klubach, ale też na dworcach, w domach dziecka, szpitalach, przedszkolach i rozgłośniach radiowych).

Jesienią 2017 roku w 13 miastach występował jako support grupy Me & That Man (Nergal + John Porter). Wiosną 2018 roku został członkiem zespołu Me & That Man i jest obecnie drugim obok Nergala wokalistą kapeli.

Dzielił scenę z wieloma artystami jak choćby King Dude, CeZik, Krzysztof Zalewski czy Lao Che.

To jeden z najbardziej aktywnych przedstawicieli ukraińskiej sceny alternatywnej. Gra country i folk zmieszane z whisky, ciekawymi, budzącymi emocje opowieściami oraz ciągłą podróżą. Lubisz Boba Dylana, Johnny’ego Casha albo Neila Younga? Prawdopodobnie polubisz też Sashę. W ciągu trzech ostatnich lat ten trubadur zagrał w Polsce ponad 200 razy! Latem 2017 roku wydany został trzeci album artysty „Golden Tooth” (Borówka Music). Artysta dostał też pierwsze zaproszenia na festiwale oraz występy w innych krajach. Grał w Czechach, Holandii, Hiszpanii, Belgii, Szwajcarii i Niemczech oraz na Słowacji i Islandii, gdzie słuchacze przyjęli go bardzo entuzjastycznie.

Strona artysty: www.facebook.com/sashabooleofficial 
Posłuchaj muzyki: www.sashaboole.bandcamp.com 

Artystą opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music www.facebook.com/borowkamusic 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA