aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Brutal Assault

Organizatorzy czeskiego metalowetgo festiwalu Brutal Assault podali kolejną dawkę zespołów!

 

"Fanów death metalu powitają rzeźnicy z CANNIBAL CORPSE. Z radością przyjeliśmy wiadomości o reaktywacji jednego z najorginalniejszych zespołów z kręgu black/death metalu - brytyjski AKERCOCKE zagra dla was w tym roku w Josefovie.

Swój pierwszy występ na BA zaliczy również HELMET, post hardcorowy klasyk bazujący na groovowych gitarach i charakterystycznym wokalu Hamiltona.

Na ciemniejszych strunach zagra delikatna Amalie Bruun z projektem MYRKUR łącząc blackowe dźwięki z melancholijnym wokalem na modłę Chelsea Wolfe, a mury twierdzy skruszy PALLBEARER ze swoim porywającym doom metalem. Niedawno na scenę powrócił również kultowy, post-corowy LVMEN, który zaprezentuje nagrania ze świeżego Mitgefangen Mitgehangen.

Dla fanów bardziej klasycznego hc/punkowego brzmienia wystąpi H2O, a dla mniejszych ortodoksów zagra metalcorowe BLEED FROM WITHIN. Bezkompromisowe thrashowe rzemiosło zaprezentuje E-FORCE. Inną wizję ekstremum roztacza francuski HORSKH, który zdewastuje publiczność swoim brutalnym electro-industrialem.

Uwaga! Dostępne bilety na Brutal Assault 2018, od czeskiego organizatora na oficjalnej stronie: https://shop.brutalassault.cz/en/tickets , lub przez polskiego dystrybutora, jakim jest Knock Out: https://sklep.knockoutprod.net/pl/eventinfo/101/brutal-assault-2018 .

Wydarzenie odbędzie się po raz 23, jak zwykle w Jaromerze i będzie trwać w dniach 8-11 sierpnia 2018r.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez