aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Turnieju KPSW – CODETWO CS GO League

13 stycznia br. poznamy kolejnych uczestników Turnieju KPSW – CODETWO CS GO League. W II turze eliminacji, które będą odbywać się w Galerii Nowy Rynek, wystartuje 8 nowych drużyn, które staną do rozgrywek w grze komputerowej Counter Strike Global Offensive.

 

W najbliższą sobotę, 13 stycznia od godz. 10.00 fani Counter Strike’a, którzy odwiedzą Nowy Rynek, będą mogli obserwować zmagania zawodników w ramach II turnieju eliminacyjnego KPSW – CODETWO CS GO League. Tak jak poprzednio, wszystkie mecze będą rozgrywane na poziomie +2 Galerii.

Styczniowe potyczki rozpocznie finałowa rozgrywka najlepszych drużyn z ubiegłego miesiąca. Następnie do rywalizacji stanie 8 nowych zespołów, spośród których zostanie wyłoniony jeden, najlepszy w tej turze – wyjaśnia Krzysztof Langer z Działu Promocji Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze. Szczegółowy plan turnieju znajduje się na stronie internetowej KPSW. Prosimy jednak pamiętać, że godziny rozpoczęcia poszczególnych meczów mogą ulec zmianie w zależności od przebiegu rozgrywek – dodaje.

A obserwatorów turnieju KPSW – CODETWO CS GO League w Jeleniej Górze jak dotąd nie brakuje. W ramach I turnieju eliminacyjnego zgromadziliśmy sporą, kilkudziesięcioosobową widownię. Cieszy nas, że nawet tak pozornie wąskie tematycznie wydarzenie znajduje uznanie w oczach mieszkańców Jeleniej Góry i naszych Klientów – opowiada Robert Bachłaj, dyrektor centrum handlowego Nowy Rynek.

Przypominamy, że pomysłodawcą turnieju jest Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze, która tym razem współorganizuje wirtualne potyczki wraz z firmą CodeTwo. Miłośnicy Counter-Strike’a nadal mogą się zgłaszać do udziału w turnieju. Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Nadesłanie go jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu KPSW-CodeTwo CS GO League 2018, dostępnego na stronie internetowej uczelni. Główna nagroda w zaplanowanym na czerwiec 2018 roku FINALE Ligi to 10 000 zł do podziału dla najlepszej drużyny, a łączna pula wszystkich nagród wynosi 20 000 zł!

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez