aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu Sylwester Baćko - kandydat do Sejmiku - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL Izabela Górecka - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Violetta Majak - materiał sfinansowany przez KW Dialog Dariusz Kurowski - materiał wyborczy KWW Razem KG Aleksandra Krawczyk - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Ewa Kocemba - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Bożena Kończak - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska materiał sfinansowany ze środków KWW Ogniwo Tomasza Kulona materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog Arkadiusz Dybiec - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Andrzej Pawlukiewicz - materiał sfinansowany przez KWW Porozumienie Wyborcze Grzegorz Rozwadowski - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Urszula Machaj - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Joanna Cebula - kandydatka do rady powiatu - materiał sfinansowany przez KWW Nowoczesna Gmina 2023 Franciszek Walka - materiał sfinansowany przez KWW Razem KG Zenon Król - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska 19 Tomasz Baćko - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL

KAMGÓRW tym roku odbędzie się XV Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej "KAMGÓR 2017". Bazą imprezy będzie szkoła przy ul. Bocznej w Lubawce. Wykonawcy wystąpią na scenie Domu Kultury w Lubawce. W tym roku tematem jest piosenka o czasie.

 

Kamgór 2017 odbywać się będzie od 24 do 26 listopada (piątek - niedziela). Uczestnicy festiwalu zaczną pojawiać się w Lubawce w piątek po południu. O godzinie 20:15 zaplanowano ognisko i ogniobranie na rynku. W sobotę (25 listopada) harcerze opanują Dom Kultury. Od rana odbywać się bezie festiwal, którego koniec zaplanowano na godzinę 17:00. Po warsztatach, o godzinie 19:00 wystąpi gwiazda. W niedzielę przed południem uczestnicy Kamgóra opuszczą Lubawkę.

Każdy z wykonawców ma się zaprezentować w dwóch utworach. Jeden musi być piosenką harcerską, zuchową, turystyczną bądź szantą, drugi ma być piosenką o czasie. Uczestnicy festiwalu będą mogli wziąć udział w warsztatach muzycznych i artystycznych.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez