aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Nowy Rynek - Jelenia Góra

Połowa wakacji minęła i wiele dzieci z pewnością zebrało już wyjątkowe, letnie wspomnienia. Po nową porcję wrażeń zapraszamy w sierpniu do galerii Nowy Rynek. Centrum wraz ze swoją maskotką – Rynusiem, przygotowało kolejne atrakcje dla najmłodszych.

 

Wakacyjne zajęcia dla najmłodszych, przygotowane przez Nowy Rynek w lipcu, cieszyły się dużą popularnością wśród całych rodzin. W sierpniu centrum handlowe przygotowało równie ciekawy plan na dwa pierwsze weekendy. Bezpłatne zajęcia dla dzieci nadal będą odbywać się w godz. 12.00-15.00, w strefie eventowej na poziomie 0 oraz przy wejściu od strony Tauron. Dzieci będą mogły uczestniczyć w następujących grach i zabawach:

  • 12 sierpnia – Minionki rozrabiają w Nowym Rynku
  • 13 sierpnia – Gra terenowa „Raz, dwa, trzy szukasz ty”

W sierpniu do Nowego Rynku zawitają znane i lubiane przez dzieci postaci. Nie zabraknie również prawdziwych gwiazd. Wszystko po to, by zaprosić najmłodszych do aktywności i poznawania świata w nieco inny sposób niż na co dzień, na przykład w szkole – mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku. Mamy nadzieję, że w tym miesiącu przyłączy się do nas jeszcze więcej dzieci i opiekunów. Wakacje w mieście naprawdę mogą być bardzo ciekawe!

Szczegóły dotyczące akcji Wakacje z Rynusiem w sierpniu można znaleźć na stronie internetowej Nowego Rynku i na profilu na Facebooku.


Nowy Rynek to 2-poziomowa galeria handlowa z najszerszą ofertą mody w Jeleniej Górze i okolicy. Na klientów czekają tu dotąd nieobecne w mieście marki mody damskiej i męskiej, jak: H&M, New Yorker, Stradivarius, Bershka, GATE, a także supermarket Intermarché, punkty gastronomiczne i kawiarnie oraz strefa zabaw dla dzieci Fun Park. Klienci mają do dyspozycji darmowy parking i bezpłatny dostęp do internetu.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez