aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
III Piknik Przyjaciół Grupy Medyk4x4 - Dla Zuzy I Kacpra!

Zbliża się III Rodzinny Piknik Off-Roadowy Przyjaciół Grupy Medyk4x4. Podczas dwudniowej imprezy na Kolorowych Jeziorkach w gminie Marciszów zbierane będą pieniądze na leczenie dwójki dzieci - Zuzy i Kacpra.

 

Zuzia ma 1,5 roku choruje na dziecięce porażenie mózgowe. W podobnym wieku jest Kacper, chłopiec cierpi na tą samą chorobę. Oboje to mieszkańcy gminy Marciszów.

Impreza odbędzie się w weekend 22 i 23 lipca. W programie animacje dla dzieci, zabawy, konkursy, turniej piłki siatkowej.

Jak informują organizatorzy, wpisowe jest obowiązkowe jedynie dla osób, które będą nocowały i wynosi 10 zł od osoby. W tej kwocie darczyńcy otrzymają miejsce na parkingu z miejscem na namiot/przyczepę, pamiątkową naklejka i zjazd na tyrolce. Dla osób, które będą tylko w sobotę wpisowe jest nieobowiązkowe i wynosi 5 zł od osoby. W zamian organizatorzy zapewniają pamiątkową naklejkę i zjazd na tyrolce. Osoby, które nie będą nocować zostawiają samochody na wyznaczonych parkingach po uiszczeniu opłaty parkingowej.

Osoby, które chcą nocować na Kolorowych Jeziorkach proszone są o zgłaszanie drogą e-mailową lub na facebook'u - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Imprezę organizują ratownicy Grupy Ratownictwa Specjalnego Medyk4x4

Szczegółowe informacje: III Piknik Przyjaciół Grupy Medyk4x4 - Dla Zuzy I Kacpra!

III Piknik Przyjaciół Grupy Medyk4x4 - Dla Zuzy I Kacpra!

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez