aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim prezentuje program wakacyjny na lipiec w ramach „Akcji Lato 2017”.

 

Pierwsze dwa tygodnie lipca będą przebiegać pod znakiem spotkań w tzw. „Zielonym Ogrodzie” Św. Jadwigi. W programie przewidziane są gry i zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty kulinarne, wspólne grillowanie, zajęcia plastyczne, spotkania z wędkarzem czy wizyta w lokalnej jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej. Podsumowaniem działań w „Zielonym Ogrodzie” będzie wycieczka do pobliskiego Mini ZOO w Łącznej.

Ponadto w ramach programu lipcowego w Wiejskim Domu Kultury odbędą się warsztaty rękodzieła „Stroiki ekologiczne” oraz warsztaty kulinarne „Pierogi”.

Przewidziane są również wyjazdy na basen do Jelenie Góry do Term Cieplickich w dniach 11 i 18 lipca. Koszt to 30 złotych, w cenie transport, ubezpieczenie oraz wstęp na obiekt. Ilość miejsc na to przedsięwzięcie jest ograniczona.

Kolejnym lipcowym wyjazdem będzie wyjazd nad Zalew Bukówka na kajaki (20 lipca, koszt 10 zł, ilość miejsc ograniczona, zapraszamy dzieci od 10 roku życia).

W programie wakacji przewidziane są również tzw. dni otwarte w WDK, czyli planszówki i tenis stołowy dla każdego. Program lipcowy zakończy się „Otwartym turniejem chińczyka”.

Chełmsko Śląskie - wakacje

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez