aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Fit festiwal rozpocznie maj na terenie gminy Kamienna Góry. Cykl sportowych imprez zaplanowano w Krzeszowie i Pisarzowicach.

We wtorek (2 maja) na Orliku w Krzeszowie zaplanowano Turniej Piłki Siatkowej. Zawody rozpoczną się o godzinie 11.00. Wystartować mogą mieszkańcy gminy. W sześcioosobowych drużynach muszą grać dwie kobiety. Zgłoszenia drużyn należy dokonać do 28 kwietnia drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 536873219, 691752183. W przypadku złej pogody turniej rozegrany zostanie w szkolnej sali gimnastycznej.

Tego samego dnia, również na Orliku w Krzeszowie, rozegrany zostanie Otwarty Turniej Piłki Nożnej. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 14.30. Turniej przeznaczony jest dla mieszkańców gminy Kamienna Góra. Zgłaszać się mogą sześcioosobowe drużyny (5 + bramkarz), w których zagrają młodzieżowiec i kobieta. Zgłoszenia drużyn, organizatorzy planują turniej na 8 drużyn, należy dokonać do 28 kwietnia drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 536873219, 691752183.

W środę (3 maja) w szkolnej sali gimnastycznej w Pisarzowicach rozegrany zostanie Otwarty Turniej Badmintona. Startować moga mieszkańcy gminy Kamienna Góra. Zawody przeprowadzone zostaną w trzech grupach wiekowych z podziałem na kobiety i mężczyzn.  Wszelkich informacji udziela oraz zgłoszenia przyjmuje Bartłomiej Łukasik telefon 508383184, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Również w środę, ale o godzinie 12.00 z boiska przy szkole w Pisarzowicach wystartuje Bieg z Flagą. Organizatorzy planują dwie trasy 5 i 10 km oraz Mini Bieg z Flagą dla dzieci. Na dystansie 5 km zaplanowano również rywalizację nordic walking. Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod numerami: 75 610 60 63 lub  668 025 398 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz w dniu biegu w Biurze Zawodów. Opłata startowa wynosi 20 zł. Można ją wpłacić osobiście w siedzibie Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Pisarzowicach, przelewem na konto: 67 8395 0001 0022 4578 2000 0001 lub gotówką w dniu zawodów.

trasa biegu - fot. za stroną organizatorów

 

Add comment

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Security code
Refresh