aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Działaj LokalnieOśrodek  Działaj Lokalnie -  Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne ”Granica”z siedzibą w Lubawce ul. Dworcowa 33 ogłasza nabór wniosków na Konkurs Działaj Lokalnie X 2017 na terenie gmin:  Lubawka, Marciszów, Mieroszów, Czarny Bór, Stare Bogaczowice i Kamienna Góra (gmina wiejska).

Program Działaj Lokalnie wspiera projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Konkurs jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych, oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Wnioski można składać tylko w generatorze od 10 kwietnia do  15 maja 2017 r. na stronie www.system.dzialajlokalnie.pl Pula środków przeznaczona na granty wynosi 58 000 PLN

Stowarzyszenie Granica zaprasza na:
1. spotkanie informacyjne – 25 kwietnia 2017r o godz. 17.00 w Lubawce ul. Dworcowa 33 (I piętro) – proszę o potwierdzenie przybycia na spotkanie - telefonicznie lub mailowo.
2. konsultacje indywidualne od 04 maja do 11 maja 2017r. – po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie lub mailowo)

REGULAMIN KONKURSU oraz poglądowy wniosek na  http://www.stowarzyszenie-granica.org/

Kontakt do ODL – Stowarzyszenie „Granica”:  tel: 75 610 66 35; 75 74 11 804; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  www.stowarzyszenie-granica.org

Add comment

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Security code
Refresh