aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Opawa - liga

W środę (18 stycznia) w Opawie zaplanowane są zawody w narciarstwie biegowym zaliczane do cyklu Karkonoska Liga Regionalna, Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich "Bieg na Igrzyska".1. Cel zawodów – popularyzacja biegów narciarskich.

2. Termin i miejsce zawodów:
18 stycznia 2017r. (środa) trasy biegowe Opawa

3. Zgłoszenia – do 17.01.2017r. (wtorek) na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4. Odprawa techniczna odbędzie się 18.01.2017r. o godz. 10:00 na obiektach przy trasach w Opawie.

5. Uczestnictwo – prawo startu mają zawodnicy posiadający oraz nieposiadający licencje PZN i PZBiath. W przypadku nieposiadania licencji występuje obowiązek przedstawienia oświadczenia opiekuna o wzięciu na siebie odpowiedzialności za start zawodnika.

6. Ekipy poszczególnych szkół przyjeżdżają na zawody na własny koszt

7. Program zawodów:
godz. 11:00 rozpoczęcie startów według kolejności:
- junior / juniorka C (rocznik 2001 – 2002) 3 km
- junior / juniorka D (rocznik 2003 – 2004) 1,5 km
- junior / juniorka E (rocznik 2005 – 2006) 1 km
- dzieci  (rocznik 2007 i młodsze) - pokonanie odcinka z przeszkodami.

Starty techniką dowolną. Na trasie biegu będzie przygotowany odcinek z przeszkodami (garby, slalom, progi), który będzie włączony w pętle biegową.
Program zawodów może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne oraz inne okoliczności. Decyzje zostaną podjęte na odprawie technicznej, która odbędzie się w dniu 18.01.2017 o godzinie 10,00. na obiektach przy trasach biegowych w Opawie.

8. Zawodnicy biorący udział w zawodach muszą posiadać ważne badania lekarskie zezwalające na start w imprezie oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zaistniałe nieszczęśliwe wypadki podczas trwania imprezy oraz zastrzega sobie prawo zmiany programu zawodów.

10. Zawody zostaną rozegrane zgodnie z Narciarskim Regulaminem Sportowym PZN, oraz regulaminem Lig Regionalnych Grupy AZOTY

11. Organizator zapewnia w trakcie trwania zawodów ciepły posiłek i napoje.

Opawa - liga

 

Add comment

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Security code
Refresh