aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

mammo

Na kamiennogórskim rynku 18 stycznia i 16 marca działać będzie mammobus. Badania prowadzić będą medycy z NS ZOZ Diagnostyk s.c. Zapisy na badania pod numerem telefonu: 68 41 41 411 (od 8.00 do 16.00: pn.-pt. ) lub online: https://diagnostyk.pl/, można również podejść bezpośrednio do mammobusu.

fot. opactwo.eu

W niedzielę 16 stycznia Zespół Wspólna Wędrówka zaśpiewa kolędy w Bazylice Krzeszowskiej.

fot. ŚOK

Po sobotnim koncercie coverów nadszedł czas na kolejne wydarzenia Świdnickich Recenzji Muzycznych. W niedzielę w sali teatralnej ŚOK spotkanie z reprezentantami death metalu popu i rapu a w poniedziałek i wtorek warsztaty z Arturem Rawiczem. Nabór tekstów do konkursu recenzji wkracza na ostatnią prostą a finał 23 stycznia.

Kamienna Góra, ZHP

Hufiec ZHP Kamienna Góra zaprasza na półkolonię Galeria Wielkich Umysłów! Półkolonia zaplanowana jest od 7 do 11 lutego.

fot. wok

Wraz z początkiem nowego roku ekipa Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury przygotowała nową propozycję cyklu warsztatów dla dorosłych. Niedziele Dobrych Wibracji to specjalne spotkania dla tych, którzy szukają odskoczni od obowiązków i gonitwy dnia codziennego. Pierwsze spotkanie już 23 stycznia. WOK zaprasza na warsztaty makramy. Zapisy trwają!

fot. CK Kamienna Góra

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na uroczystość obchodów dnia Babci i Dziadka 21.01.2022r. o godz. 17.00 do Centrum Kultury w Kamiennej Górze

fot. wok

Wystawa zdjęć fotografów zrzeszonych w Sudeckim Towarzystwie Fotograficznym to pierwsza tegoroczna propozycja Multimedialnej Galerii Obrazu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni. 15 stycznia o godzinie 17.oo swoje prace zaprezentuje dziewięciu autorów. Każdy zestaw prac to odmienne spojrzenie na fotografię.

Lubawka - Dzień Babci i dziadka

W piątek, 21 stycznia 2022 r. w Domu Kultury w Lubawce odbędą się obchody Dnia Babci i Dziadka. Organizatorem wydarzenia jest Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów wraz z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury.

12 zus

ZUS zaprasza na bezpłatne webinarium, które odbędzie się w środę 19 stycznia 2022 r. od godz. 10.00 Temat - Polski Ład -zmiany legislacyjne w systemie ubezpieczeń społecznych od 1.01.2022 r.

Chełmsko Śląskie

W lutym w szkole w Chełmsku Śląskim będzie można obejrzeć wystawę "Chełmsko Śląskie na starych pocztówkach".

REKLAMA