aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

W najbliższą niedzielę (28 lipca) w Krzeszowie odprawiona zostanie msza święta w intencji kierowców. Odbędzie się również odpust na górze św. Anny.

Sokołowsko

W tym tygodniu rusza 9. edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Efemerycznych KONTEKSTY w Sokołowsku.

Kamienna Góra - wakacje 2019

W tym tygodniu Centrum Kultury w Kamiennej Górze planuje dwa spotkania z cyklu Wesołe podwórka.

Władze Lubawki szukają dostawcy oświetlenia i nagłośnienia do obsługi tegorocznego Jarmarku Tkaczy Śląskich. Dzięki udostępnionym dokumentom poznaliśmy nazwy wykonawców.

Dziki Mega Baits

Organizatorzy zawodów wędkarskich Dziki Mega Baits skrócili termin płatności wpisowego. Na przelewy czekają do 25 lipca. Jeżeli wcześniej zapełni się lista zawodników z potwierdzeniem wpłaty, lista startowa zostanie zamknięta. Liczy się kolejność wpłat.

Uniemyśl

W najbliższą sobotę (20 lipca) w Uniemyślu będzie można zobaczyć ekologiczne i tradycyjne ogrody. Spacer po wsi rozpocznie się o godzinie 15:00.

Kamienna Góra - koncert

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na wakacyjny koncert miesiąca. Francis Tuan Trio wystąpi w piątek (19 lipca) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza.

Sokołowsko - fot. In Situ

Kinoteatr Zdrowie (ul. Główna 36) w Sokołowsku zaprasza na weekend z kinem włoskim

W najbliższą sobotę (20 lipca) w Janiszowie odbędzie się Festyn Rodzinny. Do wspólnej zabawy zapraszają sołtys i rada sołecka.

Kamienna Góra - wakacje 2019

W przyszłym tygodniu rozpoczyna się cykl zabaw na kamiennogórskich podwórkach. Pierwsze spotkania zaplanowane są na wtorek i środę.