aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Krzeszów - finisaż wystawy

Już jutro (piątek, 23 czerwca) w Domu Kultury w Krzeszowie odbędzie się finisaż wystawy Ireneusza Szymika.

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza 23 -25 czerwca 2017
53. sezon artystyczny NO PROBLEM! dobiega końca. Zapraszamy na ostatnie prezentacje w siedzibie Teatru!

Krze-Show-Time 4

Już w najbliższy piątek (23 czerwca) o godzinie 17:00 na dużym parkingu w Krzeszowie rozpocznie się 4. edycja dwudniowej w tym roku imprezy Krze-Show-Time. W piątek impreza przebiegać będzie w klimacie Nocy Świętojańskiej. W sobotę (24 czerwca) na krzeszowskiej scenie zagrają gwiazdy.

wakacje - CBK gminy Kamienna Góra

Centrum Biblioteczno-Kulturalne gminy Kamienna Góra opublikowało plan zajęć na wakacje.

Opawa - Dzień Opawiaka

W najbliższą sobotę (24 czerwca) odbędzie się VI Dzień Opawiaka połączony z obchodami Dnia Rodziny.

zus Pracujesz, jako nauczyciel i wahasz się czy skorzystać z obniżonego wieku emerytalnego i przejść na emeryturę? Nie wiesz czy korzystniejsze jest zakończenie aktywności zawodowej jeszcze w tym roku czy kontynuowanie pracy. Jeśli masz wątpliwości, jaką decyzje podjąć możesz skorzystać z doradztwa ZUS.

Olimpia Kamienna Góra0d 1 czerwca na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbywają się zajęcia z piłki nożnej dla dzieci. Zorganizowane zostały w ramach projektu "Wakacje z piłką nożną" realizowanego przez klub KKS Olimpia Kamienna Góra.

Lubawka - turniej oldboyów

Lubawski Orzeł zaprasza na III Turniej Oldbojów im. Staszka Podobińskiego. Impreza odbędzie się 24 czerwca (sobota). Początek zaplanowano na godzinę 12:00.

PZW Kamienna Góra "Miasto"

Za tydzień, w niedzielę (25 czerwca) na zbiorniku Bukówka odbędą się II Zawody Feederowe o Puchar Prezesa Koła PZW Kamienna Góra "Miasto".

Brave Kids

Piknik rodzinny, pokazy artystyczne, parady oraz spotkania z ciekawymi gośćmi z całego świata to część atrakcji, jakie zaplanowano na najbliższe tygodnie w Wałbrzychu. Wszystko to w ramach projektu Brave Kids. Młodzi artyści z różnych stron świata pojawią się w mieście już w weekend.