aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
MGOK Lubawka

W najbliższą niedzielę (24 września 2017 r. ) o godzinie 13:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Lubawce (ul. Kamiennogórskiej 19) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Rafała Krzemińskiego "Romantyzm, symbolizm, groza".

Mężczyźni, kobiety, dzieci – wszyscy kochają piękne samochody. Motoryzacja to temat, który potrafi rozgrzać do czerwoności… Galeria Nowy Rynek w najbliższy weekend zaprasza wszystkich motofanów z okolic Jeleniej Góry na drugą edycję targów Auto Moto Show.

Cech w Kamiennej Górze informuje, że wręczenie świadectw czeladniczych odbędzie się 22 września (piątek) o godz. 11, w sali witrażowej ratusza.
Zapraszamy wszystkich młodych czeladników i pracodawców.

Zbliża się kolejna walka zawodnika kamiennogórskiego klubu Contender w octagonie. 30 września walczyć będzie Łukasz Charzewski.

Teatrze Dramatycznym im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza od 20 do 24 września 2017

Kamienna Góra - Centrum Kultury - Mamo, tato teatr przyjechał!

Centrum Kultury w Kamiennej Górze kontynuuje cykl "Mamo, tato teatr przyjechał!". Przedstawienia odbywać się będą w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza.

Chełmsko Śląskie - IX Festyn Rodzinny

W sobotę (23 września) w Chełmsku Śląskim odbędzie się IX Festyn Rodzinny organizowany przez Zespół Szkół Publicznych.

Aktualizacja 20.09.2017

lzsW sobotę (30 września) w Przedwojowie rozegrane zostaną Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w Warcabach 100 – Polowych. Turniej to część XVIII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi i Miast.

fot. via ŚOK

16 września w świdnickim Klubie Bolko zagrają Pornos Karabinos i The Floorators - zespoły, które zna każdy lokalny fan punk rocka i rock’n’rolla. Przed rozpoczęciem koncertów odbędzie się premiera książki “DDZ - punkrock i pobocza” o lokalnej scenie muzycznej z początku lat 90-tych.

Uniemyśl - dzień św. Mateusza

W sobotę (23 września) W Uniemyślu odbędzie się Dzień św. Mateusza. Impreza odbędzie się w Karczmie Sądowej przy ruinach kościoła pw. św. Mateusza.