aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
WOK

Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza na teren Starej Kopalni na niesamowity koncert artystów z Ukrainy. 29 marca o godz. 17.00 wystąpią dwa zespoły: „Zahaivir” i „Junost Dniepra”.

fot. Łukasz Jaszak

Czołowi reprezentanci polskiej muzyki na świecie, przyjadą 24 marca do Świdnicy. Death metalowcy z Decapitated wystąpią w Klubie Bolko razem z supportami - Mentorem i duńskim Baest. Otwarcie bramki o 17:00.

Lubawka - papież Jan Paweł II

W 14. rocznicę śmierci papieża Jana Pawła II na lubawskim rynku odbędzie się program artystyczny "Wieczór ze św. Janem Pawłem II".

Kino za Rogiem Krzeszów

Kino za Rogiem w Krzeszowie zaprasza w piątek i sobotę.

PZW Kamienna Góra "Miasto"

Koło PZW Kamienna Góra "Miasto" organizuje II Memoriał Józefa Michałczaka - ogólnopolskie, otarte zawody feederowe oraz zawody spławikowe dla członków koła.

WOK

Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza 23 marca o godzinie 18:00 na otwarcie wystawy autorstwa Dominiki Wiśnik pod tytułem "Nasze stulecie". Bohaterkami/modelkami były kobiety, organizatorki i uczestniczki Projektu Społecznego "Nasze stulecie". Dodatkową atrakcją w dniu wydarzenia będzie koncert Przemysława Majewskiego.

Kolejka 16 - 23-24 marca

Krzeszów - Bolko Świdnicki: Mały Wielki Książę

Fundacja "Europejska Perła Baroku" oraz Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zapraszają na spektakl familijny "Bolko Świdnicki: Mały Wielki Książę".

Kolejka 14 - 23-24 marca

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu - 22 – 24 marca 2019