aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Stara Kopalnia Wałbrzych

W Starej Kopalni Dzień Kobiet świętujemy przez cały tydzień! Przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje dla wszystkich Pań:

Stara Kopalnia Wałbrzych

14 marca odbędzie się pierwsza w tym roku Rodzinna Niedziela w Starej Kopalni w Wałbrzychu – jest to specjalna forma zwiedzania połączona z zabawą dla rodzin z dziećmi.

Lem

Centrum Biblioteczno-Kulturalne gminy Kamienna Góra zaprezentowało ogólny plan wydarzeń zaplanowanych z okazji stulecia urodzin Stanisława Lema.

Krzeszów, Kino za Rogiem

Kino działa przy Domu Kultury w Krzeszowie. Tel. 75 610 60 15.

konkurs palm

Centrum Kultury zaprasza do udziału w Konkursie Palm Wielkanocnych.

krzeszow

Krzeszowskie opactwo opublikował plan uroczystości związanych z Bożym Narodzeniem i Nowym Rokiem.

fot. opactwo.eu

Jutro (piątek, 18 grudnia) w krzeszowskim opactwie obchodzone będzie Święto Światła – rocznicę odnalezienie Cudownej Ikony Matki Bożej Łaskawej po prawie 196 latach nieobecności.

Spotkania w Księgarni Czarodziejska Góra Sokołowsko

Już w najbliższy piątek, 18 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie Księgarni Czarodziejska Góra Online Sokołowsko. Naszym gościem będzie wybitny, popularny krytyk filmowy i filmoznawca Michał Oleszczyk, autor podcastu filmowego Spoiler Master – podcast do słuchania po filmie.

 wok

Dziwny mamy ten rok, ale mimo to Wasz dobry znajomy Mikołaj wybiera się do Was. Dowiedzieliśmy się, że 6 grudnia o 10.00 w towarzystwie Leona i Rudolfa będzie oczekiwał Was przed ekranami komputerów i smartfonów. Tak, tak, wiemy, że to niezdrowe, że psuje oczy, ale innego wyjścia nie widzimy.
Do zobaczenia na fb Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

fot. Stara Kopalnia Wałbrzych

W tym trudnym roku z wiadomych przyczyn Festiwal Tradycji Górniczych Barbórka nie odbędzie się w znanej dotąd formule. Stara Kopalnia wychodząc naprzeciw sytuacji związanej z pandemią przenosi świętowanie Barbórki do sieci. Wszystkie działania odbędą się na Facebook’u instytucji.

REKLAMA