aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Sołtys i rada sołecka Szarocina zapraszają na bal karnawałowy, który odbędzie się 25 lutego.

Szkoła Podstawowa w Miszkowicach organizuje VI Powiatowy Konkurs Wielkanocny. Udział w nim mogą brac uczniowie szkół podstawowych z powiatu kamiennogórskiego.

Kamienna Góra - Arado

W związku z wydarzeniem „Nocne zwiedzanie – ostatnie dni marszałka Rzeszy”, organizowanym przez Projekt Arado. Informujemy że od godz. 19:00, dnia 25.02.2017, do godz. 2:00, dnia 26.02.2017, z okolicy Podziemnej Trasy Turystycznej „Projekt Arado” mogą być słyszalne dźwięki syren oraz wystrzałów.

Teatr Dramatyczny Wałbrzych

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu w przestrzeniach Starej Kopalni prezentuje spektakl poradnikowy o szczęściu i marzeniach. O raju i o tym, jak do niego dotrzeć…. Spektakl bez traumy, bez przekleństw, bez przemocy. Oparty na ruchu, muzyce i poczuciu humoru esej polityczny.

Kowary

W Kowarach coraz częściej się mówi o dziwnych zjawiskach, a także tajemniczych osobach, poruszających się po mieście. Ma to być specjalna jednostka militarna o nazwie Anima Paranormal, o której niewiele wiadomo.

wokCyrkuśniki, najnowszy program kabaretu Hrabi będziecie mogli zobaczyć w Wałbrzychu.

Kamienna Góra - plakat Kocham Polskę

Już jutro (wtorek, 14 lutego) w Walentynki w centrum Kamiennej Góry będzie można otrzymać plakat "Kocham Polskę".

koło PZW Kamienna Góra "Miasto"Koło PZW Kamienna Góra "Miasto" zaprasza na Podlodowe Mistrzostwa Koła PZW w kategorii seniorów. Zawody odbędą się 19 lutego (niedziela).

Kamienna Góra - Muzeum Tkactwa

Dzieci i młodzież z powiatu kamiennogórskiego podczas ferii zimowych mogą bezpłatnie zwiedzać Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze.

spotkanie z piłkarzami Zagłębia Lubin

W najbliższy czwartek (16 lutego) w Domu Kultury w Lubawce odbędzie się spotkanie z piłkarzami Zagłębia Lubin.