aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

W najbliższą sobotę (26 stycznia) Centrum Kultury i Zespół Śpiewaczy Olga zapraszają na koncert kolęd.

WOK - Kinomaniacy

W piątek (25 stycznia) o godzinie 16.00 w sali kameralnej Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na Piaskowej Górze kolejna projekcja filmu.

Kamienna Góra - rynek

Burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz zaprasza na jarmark staroci i rękodzieła. Jarmark odbędzie się w najbliższą sobotę (26 stycznia) na kamiennogórskim rynku.

Wałbrzych - Teatr Dramatyczny

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza od 25 do 27 stycznia 2019

siatkowkaStartuje Jeleniogórska Liga Piłki Siatkowej Amatorów. W tegorocznych rozgrywkach uczestniczyć będą cztery drużyny z powiatu kamiennogórskiego.

tenis stołowy

W najbliższy weekend (26-27 stycznia) w Pisarzowicach odbędzie się Memoriał Bronka Furtaka i Jacka Urbana w tenisie stołowym.

Kino za Rogiem - Krzeszów

Kino za Rogiem w Krzeszowie zaprasza jutro (czwartek, 24 stycznia) na film "303. Bitwa o Anglię". Seans zaplanowany jest na godzinę 18:00.

Kino za Rogiem Krzeszów

Kino za Rogiem w Krzeszowie zaprasza jutro (wtorek, 22 stycznia) na film "Zawsze jest czas na miłość". Seans zaplanowany jest na godzinę 18:00.

PTTK Kamienna Góra

Oddział "Ziemi Kamiennogórskiej" Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego zaprasza do udziału w cyklu pieszych wypraw organizowanych w ramach 46. Rajdu Zimowego.

Opawa

W Opawie rozegrane zostaną Dolnośląskie Igrzyska Dzieci i Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w narciarstwie biegowym. Zawody zaplanowano na 21 i 22 lutego.