aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Teatr Dramatyczny - Wałbrzych

Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza w weekend 25-26 listopada 2017.

Kamienna Góra - Centrum Kultury - Mikołaj

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na Mikołajowe niespodzianki.

Imię Pani - Krzeszów - Krzysztof Koziołek

W najbliższy czwartek (23 listopada) w Krzeszowie odbędzie się premiera kryminału retro "Imię Pani" Krzysztofa Koziołka.

Szlachetna PaczkaW tym roku kolejny raz w Kamiennej Górze działają wolontariusze Szlachetnej Paczki. Od wczoraj (sobota, 18 listopada) można na stronie Szlachetnej Paczki wybrać rodzinę, której chce się pomóc.

Przypominamy o akcji "Ksiązka od serca" organizowanej przez samorząd uczniowski Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze (część Zespołu Szkół Ogólnokształcących). Młodzież zbiera książki, płyty cd i winylowe, które trafią na kiermasz. Dochód przeznaczony zostanie na pomoc podopiecznym fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Stowarzyszenie "Leszczynieckie Perspektywy" zaprasza na warsztaty kulinarne z dziedziny zdrowego odżywiania i zdrowego przygotowywania posiłków, które poprowadzi światowej sławy kucharz terapeuta Ireneusz Ciara.

Aktualizacja 18.11.
Ze względów zdrowotny warsztaty kulinarne, które miały odbyć się w dniu 19 listopada br. na świetlicy w Leszczyńcu zostają odwołane i będą przeprowadzone w innym terminie. Wszystkich zainteresowanych przepraszamy.

fot. via ŚOK

Bitwa freestyle i koncerty Jary JPC i Kezu to najważniejsze elementy sobotniego wydarzenia w Klubie Bolko. Od 2014 roku WRŚ miała już 4 edycje, podczas których zagrano 10 koncertów, wystąpiło 60 zawodników i przybyło łącznie 1000 widzów. Rapsodia to solidna pozycja na dolnośląskiej i krajowej mapie hip hop.

Leszczyniec

Młodzież z Leszczyńca w raz z Radą Sołecką zaprasza w sobotę (18 listopada) na uroczystość słowno- muzyczną z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Kolejka 15 - 18-19 listopada