aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra - Muzeum Tkactwa

W najbliższy czwartek (26 września) Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zamieni się w kawiarenkę. Przy kawie, herbacie i cieście, będzie można wysłuchać koncertu kamiennogórzanina Jerzego Macieja Karolkiewicza.

Świdnica - ŚOK

Meek, Oh Why? to kolejny artysta, który odwiedzi Klub Bolko dzięki projektowi Świdnickie Recenzje Muzyczne. Przed nim na scenie zaprezentuje się młody, świdnicki artysta o pseudonimie CNVRS. Ten koncert to pozycja obowiązkowa dla fanów muzyki elektronicznej i hip-hopu, który wymyka się stereotypom.

ZUSTydzień Przedsiębiorcy to szansa, aby w jednym miejscu skorzystać z porad specjalistów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z prowadzeniem działalności i nowymi przepisami. Pracownicy ZUS przypomną o przysługujących ulgach w opłacaniu składek, zwrócą też uwagę na konsekwencje takiego wyboru. Więc jeśli jesteś przedsiębiorcą, albo planujesz założyć własną działalność gospodarczą to między 23 a 27 września powinieneś konieczne odwiedzić placówkę ZUS.

Kolejka 7 - 21-22 września

Kolejka 7 - 21-22 września

Kolejka 5 - 21-22 września

Kolejka 5 - 21-22 września

Kamienna Góra - księgarnia Atena

Kamiennogórska księgarnia Atena (pl. Wolności 28) przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Noc księgarń.

Krzeszów - Pielgrzymka dzieci

Zbliża się druga edycja Pielgrzymki Dzieci do Krzeszów. Spotkanie z dziećmi zaplanowane jest na 12 października.

Milanos Cup 2019

W sobotę (21 września) w Karpaczu zostanie rozegrany ogólnopolski turniej siatkówki Milanos Cup 2019 o puchar Burmistrza Karpacza. Zawody organizowane są przez Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Milanos.