Krze-Show-Time 4

Krze-Show-Time

Rozpoczęły się przygotowania do czwartej edycji muzycznej imprezy Krze-Show-Time. W tym roku organizatorzy zapowiadają spore zmiany.

Sudety z Tygrysami

KS Sudety Kamienna Góra

W najbliższą sobotę (21 stycznia) w ramach rozgrywek III ligi piłki siatkowej KS Sudety Kamienna Góra podejmować będą UKS Tygrysy Strzelin.

Weekend w teatrze – 20-22 stycznia

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

Od piątku do niedzieli Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza na dwie sztuki.

Koncert sygnalistów myśliwskich

W niedzielę (29 stycznia) o godzinie 12 w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze (pl. Kościelny 2) odprawiona zostanie msza święta z udziałem Zespołów Sygnalistów Myśliwskich "Durlakowe rogi" i "Odgłosy Kniei".

Babciu, dziadku teatr przyjechał!

Kamienna Góra - Centrum KulturyCentrum Kultury w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki 4) zaprasza dzieci z rodzicami i dziadkami na kolejne spotkanie z teatrem. Tym razem pod nieco zmienioną nazwą.

Zabawy na śniegu

stow. PrzymierzeMGOK LubawkaStowarzyszenie „Przymierze” im. opata Bernarda Rosy oraz Miejsko-Gminny Ośrodek  Kultury w Lubawce zapraszają Babcie i Dziadków wraz z wnukami na zabawę na śniegu (zjazdy na sankach oraz konkurs lepienia figur ze śniegu).

Wytrwaj w postanowieniach

Nowy Rynek

Nowy rok to nowe motywacje. Sięgamy po cudowne diety, których efekt ma być szybki i zachwycający. Wprowadzamy zmiany, dzięki którym życie spełni nasze oczekiwania. Jak w nich wytrwać? Porady Fit Mastera, trenera rozwoju osobistego i radcy prawnego już w styczniu w Nowym Rynku. Wstęp wolny.

Jasełka dla babć i dziadków

W najbliższą sobotę (21 stycznia) sołtys i rada sołecka Opawy zapraszają babcie i dziadków na jasełka.

Kolęda i zabawa

Pisarzowice

W najbliższą sobotę (21 stycznia) w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Pisarzowicach odbędzie się "Spotkanie z kolędą" oraz "Zabawa karnawałowa".

Malarstwo i rysunek dla dorosłych

CBK Krzeszów

Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Krzeszowie zapraszamy dorosłych do zapisywania się na odpłatne zajęcia z rysunku i malarstwa.

Reklamy nie stanowią oferty handlowej w myśl prawa. O szczegóły pytaj sprzedawców. Portal powiatowa.info nie odpowiada za formę i treść ogłoszeń, reklam i tekstów zleconych.