aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
SP Krzeszów

Z dumą i radością przyjęliśmy wiadomość, że uczniowie krzeszowskiej szkoły wywalczyli I miejsce w unihokeju na szczeblu wojewódzkim, tym samym awansując na Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o „Puchar Bałtyku” w Elblągu. Festiwal zaplanowany został na 7-9 czerwca. W skład zwycięskiej drużyny weszli uczniowie z klas piątych i szóstych, którzy od czwartej klasy, pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego - pani Danuty Farmas, zdobywali kolejne sprawności i szlifowali umiejętności. W związku z wyjazdem, uczniom tym musieliśmy zapewnić dojazd, zakwaterowanie i wyżywienie.

 

Na zorganizowanym spotkaniu trener, dyrektor i rodzice w myśl sentencji, że „Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat”, podjęliśmy decyzję, że poprosimy o wsparcie finansowe lokalne instytucje i przedsiębiorców, których znamy, którzy znani są w naszym środowisku.

Wszystkim, którzy odpowiedzieli na naszą prośbę, pragniemy podziękować za wsparcie finansowe i materialne tego przedsięwzięcia: Fundacja Europejska Perła Baroku Krzeszów, Recykl Organizacja Odzysku AA Śrem, Artur Matras datEnergy Wałbrzych, Joyson Safety Systems Poland Sp. z o.o. Krzeszów, Przedsiębiorstwo Usługowo-Handloweg Grzegorz Wojtuń Krzeszów, Pagaz Spółka z o.o. Krzeszów, Bank Spółdzielczy Kamienna Góra, Producent Mebli Admar Adrian Prządkiewicz Czadrów, Elżbieta Mongiało Czadrów, Firma Handlowa Pietrucha S.C. Marek i Krystyna Wonsik Kamienna Góra, Marian i Barbara Zając Krzeszów, Jacek M. Pieńkos Krzeszów , Adam Gurgul Usługi Transportowe.

Dzięki Państwa wsparciu nasi uczniowie reprezentowali województwo dolnośląskie w niezwykłym, sportowym wydarzeniu, które dostarczyło im wiele satysfakcji i wrażeń.

Honorata Klimczak, dyrektor
Szkoły Podstawowej w Krzeszowie

SP Krzeszów

 

REKLAMA