aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna GóraZapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Burmistrza Kamiennej Góry na najładniejszą dekorację bożonarodzeniową. Termin przesyłania zgłoszeń wydłużony został do 15 stycznia br.

 

Co roku wielu kamiennogórzan dekoruje świątecznie okna, balkony, tarasy, ogrody, całe domy czy dojścia do budynków. Zachęcamy Państwa, do zgłaszania swoich dekoracji i wzięcia udziału w konkursie. Liczy się pomysłowość, widoczność dekoracji z zewnątrz, oryginalne wykonanie nawiązujące do tradycji świąteczno-noworocznej oraz ogólne wrażenia estetyczne.

Mieszkańcy miasta są pomysłowi i potrafią nieraz na bardzo ograniczonej powierzchni stworzyć ciekawe aranżacje. Poprzez konkurs chcemy ich docenić oraz zachęcić pozostałych do naśladownictwa. Dzięki pojedynczym dekoracjom całe miasto zyskuje odświętny charakter.

Chętni mogą zgłaszać swój udział drogą mailową na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  lub bezpośrednio w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miasta (pl. Grunwaldzki 1.) pok. 301. Na zgłoszenia czekamy do 15 stycznia br.

Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko, numer telefonu uczestnika konkursu, dokładny adres obiektu, na którym umieszczono dekorację. Do zgłoszenia należy dołączyć cztery fotografie dekoracji (dwie wykonane w ciągu dnia, dwie po zmroku). Do 20 stycznia wybraną dekorację obejrzy i oceni komisja.

Na zwycięzców czekają nagrody - vouchery do zrealizowania w jednej z sieci handlowych o wartości 500, 300 i 200 zł.

REKLAMA